Прибиральник в магазин "Фора"
ШЕН-Сервис
Ирпень, Киевская область
6 днів тому
source : Jobs.org.ua

Компанія SHEN є лідером на ринку України в наданні послуг FACILITY, більш ніж 14 років надає комплексне обслуговування нерухомості на ринку України.

В зв'язку з залученням нових клієнтів і стрімким зростанням компанії, запрошуємо в свою команду : прибиральників та прибиральниць продуктових магазинів Чому саме ми?

Тому що в своїй справі ми професіонали. На нас можна розраховувати. Стабільність та впевненість в наявності роботи Робота поруч з домівкою.

м. Ірпінь вул. Ново-Оскольська, Сковороди, Центральна Зручний графік роботи. 2 через 2, 8 : 00-20 : 00 Стабільна оплата праці.

Два рази на місяць без затримок Програма адаптації персоналу, навчання усіх співробітників Форма і робочий інвентар за рахунок компанії Від Вас ми очікуємо : Відповідальне ставлення до роботи Уважність, прагнення до ідеальної чистоти Розуміння важливості власного вкладу у спільний результат команди Бажання працювати і розвиватися в сфері клінінгу Досвід роботи у сфері клінінгу буде перевагою Що ми хочемо Вам доручити : Вологе та сухе прибирання приміщень магазинів.

Підтримка чистоти в магазині протягом робочого часу.

Повідомте про це
checkmark

Thank you for reporting this job!

Your feedback will help us improve the quality of our services.

Надіслати заяву
Моя електронна адреса
Клацнувши по кнопці "# кнопка", я даю згоду neuvoo на обробку моїх даних та надсилання сповіщень електронною поштою, як це детально описано в Політиці конфіденційності neuvoo. Я можу будь-коли відкликати свою згоду або скасувати підписку.
Продовжити
Заява