Юрисконсульт, менеджер з продажу юридичних послуг
Мережа права
Одесса, Одесская область
1 днів тому
source : Jobs.org.ua

Привіт. Ми, юридична компанія МЕРЕЖА ПРАВА, повертаємось до плідної праці на благо економіки нашої країни і фінансової підтримки працівників нашої компанії.

Після тривалого вивчення та актуального моніторингу ситуації нашого ринку ми зрозуміли, що ЧАС ПРАЦЮВАТИ НАСТАВ! Тому, запрошуємо до нашої команди юрисконсультів, які готові допомагати клієнтам (військовим пенсіонерам) по всій Україні.

КОГО МИ ШУКАЄМОЯкщо ви юрисконсульт, який бажає навчитися або вже маєте навички, досвід менеджера з продажів, ТОДІ ВАМ 100% ДО НАС! Мислення нашої компанії масштабне, тому ми шукаємо таких самих співробітників : юристів, готових відкривати для себе нові, сучасні тенденції у роботі!ВИХІД В ОФІС ОБОВ’ЯЗКОВИЙ.

Вимоги : 1) Вища освіта (у пріоритеті юридична).2) Досвід + бажано, наявність досягнень у продажу послуг (B2C, продаж на фінансових ринках).

3) Бути АКТИВНИМ і вміти ШВИДКО реагувати на поточні завдання.4) Високий рівень самоорганізації та БАЖАННЯ ПРАЦЮВАТИ і заробляти.

5) Клієнтоорієнтованість.Ми пропонуємо : 1) Спеціально створену платформу для навчання та усіляку допомогу на першому етапі випробувального терміну.

2) Чесна послуга для клієнта чесна оплата співробітникам (що рідкість зараз).3) Графік роботи : ПН-ПТ з 09 : 00 до 18 : 00.

4) Можливість кар'єрного зростання та розвитку (team leader)Обов’язки.1) Консультування клієнтів по телефону (телефонія, теплі дзвінки, всі клієнти вже у Вас у CRM системі).

2) Аналіз ситуації клієнта та підбір відповідних програм (послуг) для нього.3) Доведення клієнта до угоди (продаж послуги), збирання необхідних документів, підписання договорів.

4) Контроль оплати від клієнта.5) Коректне ведення CRM системи.Коротко про нашу послугуhttps : / / www.youtube.com / watch?

iUSkfIctursОБОВ’ЯЗКОВО спочатку ЧЕКАЄМО ВАШЕ РЕЗЮМЕ.Менеджер з персоналу, ЮліяВідправляйте резюме у відгуки на вакансію абоTelegram 0992452833УВАГА!!! МИ САМОСТІЙНО ДЗВОНИМО ТИМ КАНДИДАТАМ, ДОСВІД ЯКИХ, СПІВПАДАЄ З ФУНКЦІОНАЛОМ НАШОЇ ВАКАНСІЇ. ДЯКУЄМО, ЗА РОЗУМІННЯ.

Повідомте про це
checkmark

Thank you for reporting this job!

Your feedback will help us improve the quality of our services.

Застосувати
Моя електронна адреса
Клацнувши по кнопці "# кнопка", я даю згоду neuvoo на обробку моїх даних та надсилання сповіщень електронною поштою, як це детально описано в Політиці конфіденційності neuvoo. Я можу будь-коли відкликати свою згоду або скасувати підписку.
Продовжити
Заява