головний державний інспектор відділу з питань експертизи умов праці
Нова державна служба України
Днепр, Ukraine
3 днів тому
source : find-job.com.ua

Кваліфікаційні вимоги

 • вища освіта за освітнім ступенем не нижче молодшого бакалавра або бакалавра;
 • досвід роботи не потребує;
 • вільне володіння державною мовою (наявність Державного сертифіката про рівень володіння державною мовою або витяг з реєстру Державних сертифікатів про рівень володіння державною мовою) виданий Національною комісією зі стандартів державної мови

  Вимоги до компетентності

  Знання :

  Кодекс законів про працю України

  Закону України Про основні засади державного нагляду (контролю) у сфері господарської діяльності

  Постанови Кабінету Міністрів України від 01.08.1992р. 442 Про Порядок проведення атестації робочих місць за умовами праці

  Посадові обовязки

  Здійснює державну експертизу умов праці із залученням відповідних уповноважених органів.

  Здійснює контроль якості проведення атестації робочих місць за умовами праці. Здійснює заходи у взаємодії з відділами управління з питань праці, за дотриманням законодавства про працю юридичними особами, у тому числі їх структурними та відокремленими підрозділами, які не є юридичними особами, та фізичними особами, які використовують найману працю у порядку, визначеному законодавством.

  Здійсню контроль правильності застосування списків виробництв, робіт, професій, посад і показників, зайнятість в яких дає право на пенсію за віком на пільгових умовах.

  Здійснює контроль правильність застосування списків виробництв, робіт, цехів, професій і посад, зайнятість працівників в яких дає право на щорічні додаткові відпустки за роботу із шкідливими і важкими умовами праці та за особливий характер праці.

  Здійснює контроль за правильністю застосування переліку виробництв, цехів, професій і посад із шкідливими умовами праці, робота в яких дає право на скорочену тривалість робочого тижня.

  Здійснює контроль за правильністю застосування Переліків робіт із особливо шкідливими і особливо важкими та шкідливими і важкими умовами праці, на яких встановлюється підвищена оплата праці, та інших нормативно-правових актів, відповідно до яких надаються пільги та компенсації працівникам за роботу із шкідливими умовами праці.

  Забезпечує проведення інформаційно-роз’яснювальної роботи з питань, що належать до компетенції відділу; у тому числі забезпечує надання для оприлюднення інформації про стан дотримання законодавства з питань, віднесених до його компетенції, про свою діяльність.

  Здійснює розгляд звернень громадян, фізичних та юридичних осіб. Готує відповіді на них.

  Забезпечує доступ до публічної інформації.

  Інформація про строковість чи безстроковість призначення на посаду

  безстрокова

  Строк призначення особи, яка досягла 65-річного віку, становить один рік з правом повторного призначення без обов’язкового проведення конкурсу щороку

  Умови оплати праці

  посадовий оклад 5500 грн,

  надбавки, доплати, премії та компенсації відповідно до статті 52 Закону України Про державну службу ,

  надбавка до посадового окладу за ранг державного службовця відповідно до постанови Кабінету Міністрів України від 18.01.2017 15 Питання оплати праці працівників державних органів (із змінами)

  Термін подачі заявок : 2021-10-21

  Повідомте про це
  checkmark

  Thank you for reporting this job!

  Your feedback will help us improve the quality of our services.

  Надіслати заяву
  Моя електронна адреса
  Клацнувши по кнопці "# кнопка", я даю згоду neuvoo на обробку моїх даних та надсилання сповіщень електронною поштою, як це детально описано в Політиці конфіденційності neuvoo. Я можу будь-коли відкликати свою згоду або скасувати підписку.
  Продовжити
  Заява