Керівник відділу закупівель
ЧИП-сервис, сеть магазинов ЧИП
Хмельницкий
5 днів тому
source : Электронный Центр занятости населени

Мережа магазинів цифрової техніки ЧІП вже більше 14 років займається продажем цифрової та комп’ютерної техніки. Ми шукаємо енергійну людину, яка готова очолити та перезапустити роботу в відділі категорійних менеджерів.

Основні задачі та обов’язки : Оптимізувати процеси пов’язані з закупівлею, категорійним управлінням, управлінням ціноутворення товарних груп.

Розробка та впровадження планів по закупці і збуту. Модернізувати систему мотивації в підрозділі. З націленням на досягнення необхідних результатів.

Модернізувати та спростити реалізовану роботу з товарною матрицею. Аналіз і прогнозування продаж підрозділу та в розрізі товарних груп категорійних менеджерів по напрямках збуту.

Знання і розуміння принципів асортиментного планування і керування асортиментом. Організація роботи підрозділу по формуванню оптимального асортименту по категоріях.

Збільшення асортименту з ціллю збільшення доходу та чистого прибутку. Автоматизувати процеси закупівлі. Організація, покращення взаємодії підрозділу з іншими підрозділами.

Участь в розробці маркетингової стратегії. Співпраця з постачальниками і заключення договорів Контроль і оптимізація закупівельних цін і логістичних затрат, які залежать від підрозділу.

 • Умови роботи : достойний і стабільний рівень оплати праці; цікава і самостійна робота, амбітні професійні виклики, розвиток;
 • комфортний офіс з кухнею, тенісним столом та кондиціонером. Якщо Ви хочете приєднатися до нашої команди, надсилайте резюме із зазначенням очікуваної заробітної плати.

  Надіслати заяву
  Додати до вподобаних
  Видалити з обраного
  Надіслати заяву
  Моя електронна адреса
  Натиснувши кнопку "Продовжити", я даю неофіційну згоду на обробку моїх даних та надсилання мені електронних сповіщень, як це описано в Політиці конфіденційності . Я можу відмовитися від моєї згоди або скасувати підписку в будь-який час.
  Продовжити
  Заява