Торговельний представник
TEDIS Ukraine
Ивано-Франковск, Ивано-Франковская область
4 днів тому
source : Jobs.org.ua

TEDIS Ukraine одна з найбільших українських дистрибуційних компаній, яка входить в п’ятірку Кращих компаній для лідерів в Україні за результатами дослідження, проведеного міжнародною консалтинговою компанією HAY Group.

Наші підрозділи знаходяться по всій території України, а колектив налічує 2500 співробітників. Приєднуйся і ти! Чим доведеться займатися : виконувати плани продажів розширювати клієнтську базу розширювати асортимент в торгових точках контролювати дебіторську заборгованість згідно встановлених норм контролювати динаміку продажів і формувати замовлення для торгових точок регулярно відвідувати торгові точки згідно затвердженого маршруту готувати відповідну звітністьЗнання, навички та досвід, які хотіли би бачити у кандидата : середня спеціальна, вища освіта досвід роботи у торгівлі впевнені навички ведення переговорів впевнений користувач MS Office відповідальність, уважність, ініціативність, самовіддача в роботі, порядність, знання правил ділового етикету і спілкуванняРазом з нами : пресТижно ТОП 500 найбільших компаній Центральної та Східної Європи безпЕчно медичне страхування наДійно офіційна заробітна плата та працевлаштування пІзнавально всебічне онлайн / офлайн внутрішнє та зовнішнє навчання перСпективно в середньому 200 кар'єрних зльотів щорокуЧекаємо саме на тебе! Команда Департаменту по роботі з персоналом!

Повідомте про це
checkmark

Thank you for reporting this job!

Your feedback will help us improve the quality of our services.

Надіслати заяву
Моя електронна адреса
Клацнувши по кнопці "# кнопка", я даю згоду neuvoo на обробку моїх даних та надсилання сповіщень електронною поштою, як це детально описано в Політиці конфіденційності neuvoo. Я можу будь-коли відкликати свою згоду або скасувати підписку.
Продовжити
Заява