Головний бухгалтер
Центр Приоритет
Киев, Киев
1 днів тому
source : Jobs.org.ua

Центр стимуляції мозку сучасна медична установа, в організації діяльності якого лежить німецька концепція клініки. Наш центр надає лікувальні та реабілітаційні послуги в дитячій і дорослій неврології.

Ми об'єднуємо в собі досвід провідних клінік Європи та країн СНД, а також, за період історії клініки, маємо свої унікальні напрацювання, які дали позитивний результат багатьом пацієнтам з України та інших країн.

Шукаємо в команду досвідченого бухгалтера, який вміє самостійно вирішувати доручені завдання, з бажанням швидко навчатися і постійно розвиватися.

Вимоги до кандидата : - Вища освіта (фінанси / облік і аудит);- Досвід роботи на аналогічній позиції (гол. Бухгалтера / зам.

 • головного бухгалтера) від 5-х років;- Впевнений користувач ПК, досвід роботи з програмами : 1С : Бухгалтерія 8.0, УТП, Meдок;
 • Досвід роботи з програмою Клієнт-Банк - Знання бухгалтерського, податкового обліку, а також податкового законодавства, знання кадрового обліку;
 • Особисті якості : активність, системність, самостійність, аналітичний підхід до виконання завдань, комунікабельність, позитивне ставлення до життя, уважність, відповідальність, бажання навчатися і розвиватися в напрямку бухгалтерії.
 • Функціональні обов’язки фахівця : - Організація роботи відділу. Управління командою з 3-х осіб;- Бухгалтерський і податковий облік;
 • Фінансові звіти;- Заробітня плата;- Планування.- Збір та обробка первинних документів, внесення даних в 1С : - ТОВ;- ПП (єдиний податок 3-тя група, не є платником ПДВ)- робота в програмі Клієнт-Банк .
 • Компанія пропонує : .- 5 денний робочий графік з 09 : 30 до 17 : 30- Офіційне працевлаштування;- Дружній колектив.+380994243174 Яна

  Повідомте про це
  checkmark

  Thank you for reporting this job!

  Your feedback will help us improve the quality of our services.

  Надіслати заяву
  Моя електронна адреса
  Клацнувши по кнопці "# кнопка", я даю згоду neuvoo на обробку моїх даних та надсилання сповіщень електронною поштою, як це детально описано в Політиці конфіденційності neuvoo. Я можу будь-коли відкликати свою згоду або скасувати підписку.
  Продовжити
  Заява