Слесарь-сборщик в Эстонию
ТОВ "ІНГЛІЯ АС"
Украина, Львов
1 днів тому
source : Jobs.ua

Вимоги / ТребованияУміння читати креслення, досвід в роботі не менше 3 років, відсутність звички зловживання алкоголем.Умови роботи : Офіційне працевлаштування, підписуємо контракт, всі соціальні гарантії, ми платимо за вас всі податки і пенсійні збори.

В Естонії ви працюєте офіційно, житло надаємо безкоштовно, робочий одяг і інструмент також за наш рахунок. Знімаємо квартири з усіма зручностями, по 2 людини в кімнаті максимум (з собою брати тільки постільна білизна, все інше є на місці).

Ми прямий роботодавець, вакансія безкоштовна. У Таллінні вас зустрінуть, поселять, відвезуть на об'єкти і все покажуть. Протягом всього контракту ви також можете звертатися до нас з усіх питань, ми розуміємо що для вас це нова, незнайома країна і завжди готові прийти на допомогу своїм співробітникам.

Умение читать чертежи, опыт в работе не менее 3 лет, отсутствие привычки злоупотребления алкоголем. Условия работы : Официальное трудоустройство, подписываем контракт, все социальные гарантии, мы платим за вас все налоги и пенсионные сборы.

В Эстонии вы работаете официально, жилье предоставляем бесплатно, рабочая одежда и инструмент также за наш счет. Снимаем квартиры со всеми удобствами, по 2 человека в комнате максимум (с собой брать только постельное белье, все остальное является на месте).

Мы прямой работодатель, вакансия бесплатно. В Таллинне вас встретят, поселят, отвезут на объекты и все покажут. В течение всего контракта вы можете обращаться к нам по всем вопросам, мы понимаем, что для вас это новая, незнакомая страна и всегда готовы прийти на помощь своим сотрудникам.

Обов’язки / ОбязанностиПропонуємо роботу слюсарям-сбирачам металоконструкцій всіх кваліфікацій і рівнів. Виробництво будівельних металоконструкцій, теплообмінного і газообмінного обладнання, судобудівнитство.

На який саме з об'єктів ви будете влаштовані, буде залежати від вашого досвіду та навичок, зв’язуйтеся з нами і при першому особистому спілкуванні ми зможемо визначити об'єкт для вас і вже більш детально пояснити про роботу.

Роботи багато і вона різна, є тільки зі зварювання, є тільки по збірці, є зі зварювання та збирання, все залежить від вашого досвіду і вміння.

Предлагаем работу слесарям-сборщикам металлоконструкций всех квалификаций и уровней. Производство строительных металлоконструкций, теплообменного и газообменного оборудования, судострой.

На какой конкретно из объектов вы будете устроены, будет зависеть от вашего опыта и навыков, связывайтесь с нами и при первом личном общении мы сможем определить объект для вас и уже более детально пояснить о работе.

Работы много и она разная, есть только по сварке, есть только по сборке, есть по сварке и сборке, всё зависит от вашего опыта и умения.

Оплата праці / Оплата трудаЗарплата вже після сплати податків 5 6 євро за годину чистими, рівень зарплати залежить від вашої кваліфікації та володіння типами зварювання.

Про зарплату домовляємося відразу при першому контакті після розуміння ваших навичок, зарплата 1 раз на місяць, аванс можливий.

Можлива понаднормова праця більш ніж 220 годин / міс.Зарплата уже после уплаты налогов 5 6 евро в час чистыми, уровень зарплаты зависит от вашей квалификации и владения типами сварки.

О зарплате договариваемся сразу при первом контакте после понимания ваших навыков, зарплата 1 раз в месяц, аванс возможен.

Возможна переработка более чем 220 часов / мес.Прошу звертайтесь за телефоном / Прошу обращайтесь по телефону : +380673001223 (WhatsApp, viber),email : va inglija.com, Елена

Повідомте про це
checkmark

Thank you for reporting this job!

Your feedback will help us improve the quality of our services.

Надіслати заяву
Моя електронна адреса
Клацнувши по кнопці "# кнопка", я даю згоду neuvoo на обробку моїх даних та надсилання сповіщень електронною поштою, як це детально описано в Політиці конфіденційності neuvoo. Я можу будь-коли відкликати свою згоду або скасувати підписку.
Продовжити
Заява