Заступник головного бухгалтера
Кит-групп
Украина, Киев
6 днів тому
source : Jobs.ua

Компанія KИТ Груп лідер на ринку фінансових послуг з розвиненою міжнародною мережею валюто-обмінних пунктів. Наші філіали розташовані у 24 областях України та в одній країні Європи.

Сайт нашої компанії : kitgroup.uaГроші люблять професіоналів! Запрошуємо до своєї команди Заступника головного бухгалтера.

 • Обов’язки : Формування та надання фінансової та податкової звітності;Супроводження щорічних аудитів фінансової звітності;
 • Постановка ТЗ для автоматизації бухгалтерського та управлінського обліку;Контроль усіх ділянок бухгалтерії;Коректне та своєчасне відображення господарських операцій за рахунками бухгалтерського обліку.

 • Вимоги : Вища освіта (бухоблік і аудит, економіка та фінанси);Досвід роботи на аналогічній посаді від 5 років (бажано в фінансовій компанії);
 • Знання податкового, трудового, валютного законодавства обов’язково;Знання касової дисципліни;Досвідчений користувач ПК;Знання програми 1С 8.

 • 3, Медок, Excel, Бітрикс;Особисті якості : стресостійкість, вміння працювати в команді, лідерство.Умови : Офіційне працевлаштування;
 • Робота в комфортному офісі неподалік ст.м. Либідська;Графік роботи : пн-пт, перші 2 місяці : з 09 : 00 до 15 : 00, після закінчення випробувального терміну : з 09 : 00 до 18 : 00;
 • Гарантована своєчасна виплата зарплати (2 рази на місяць);Робота в стабільній компанії, що постійно розвивається, з понад 10-річною історією успіху на фінансовому ринку.Чекаємо на ваші резюме!

  Повідомте про це
  checkmark

  Thank you for reporting this job!

  Your feedback will help us improve the quality of our services.

  Надіслати заяву
  Моя електронна адреса
  Клацнувши по кнопці "# кнопка", я даю згоду neuvoo на обробку моїх даних та надсилання сповіщень електронною поштою, як це детально описано в Політиці конфіденційності neuvoo. Я можу будь-коли відкликати свою згоду або скасувати підписку.
  Продовжити
  Заява