Back-end developer, програміст PHP (Laravel)
WebMaestro
Луцк, Волынская область
6 днів тому
source : Jobs.org.ua

WebMaestro, ️Якщо у тебе хороше математичне мислення і ти крутий програміст тоді компанія WebMaestro твоя сім'я і твоє майбутнє.

А да і ще мега важливо людські якості для нас це на першому місці. У нас команда зірка, ми сильні разом, а не команда зірок де кожен сам за себе.

Необхідні навики : - досконалі знання РНР, MySQL- Laravel- впевненні знання JavaScript (jQuery)- досвід роботи з Git, Docker, API, Rest- знання OpenCart i інших фреймворків буде плюсом- відповідальність, вміння працювати в як єдине ціле з командою- усе інше обговоримо на співбесідіМи Пропонуємо : - цікаву роботу в молодому і дружньому колективі- підтримку в період адаптації- смачну ️, капучінко))))- веселі корпоративні івенти, мафію, настолки, футбол і так далі : )- оплачуємо участь в спортивних подіях забігах, марафонах, RaceNation- оплачуємо участь у тематичних форумах : iForum, Sempro і інші- класну зарплату (відповідно Вашого рівня)- etc.

Для того щоб ми розуміли що ви дочитали вакансію до кінця в першому повідомлені яке надсилаєте нам, пишіть : Я хочу працювати в компанії WebMaestro

Повідомте про це
checkmark

Thank you for reporting this job!

Your feedback will help us improve the quality of our services.

Надіслати заяву
Моя електронна адреса
Клацнувши по кнопці "# кнопка", я даю згоду neuvoo на обробку моїх даних та надсилання сповіщень електронною поштою, як це детально описано в Політиці конфіденційності neuvoo. Я можу будь-коли відкликати свою згоду або скасувати підписку.
Продовжити
Заява