Менеджер ЗЕД (логістика, закупки)
Юг-Контракт
Киев, Киев
3 днів тому
source : Jobs.org.ua

Юг-Контракт, національний дистриб’ютор техніки та електроніки, запрошує в свою команду Менеджера з закупок ЗЕД ( Департамент логістики) у ТН Мед техніка.

МИ ПРОПОНУЄМО : Роботу у великій системній компанії - лідері ринку Можливість постійного професіонального розвитку Графік роботи : пн-пт 9.

00-18.00 (є можливість зсунути на пів години) Офіційне оформлення з першого дня (відпустка, лікарняні) Стабільну та конкурентну заробітну плату Комфортний офіс за адресою Дорогожицька 1 (м.

Лук'янівська, Дорогожичі)Можливість працювати частково видалено в умовах карантинуОСНОВНІ ЗАДАЧІ : Робота з постачальниками (підписання / пере підписання договорів, обговорення всіх умов роботи) Розрахунок, узгодження та розміщення замовлення, контроль термінів готовності Оцінка варіантів та затрат на доставку, контроль супроводжувальних документів Контроль оплати і балансів з постачальниками Планування та бюджетуванняВИМОГИ ДО КАНДИДАТІВ : Досвід роботи з імпортними закупками (бажано Китай) Досвід оптимізації транспортних витрат Розуміння специфіки митної діяльності і ЗЕД документообігу Навички аналізу великих масивів даних Особисті якості : комунікабельність, відповідальність, ініціативність Англійська мова впевнена ділова переписка Наявність ПК для можливості працювати видалено під час карантинуЧекаю саме на Ваше резюме!

Повідомте про це
checkmark

Thank you for reporting this job!

Your feedback will help us improve the quality of our services.

Надіслати заяву
Моя електронна адреса
Клацнувши по кнопці "# кнопка", я даю згоду neuvoo на обробку моїх даних та надсилання сповіщень електронною поштою, як це детально описано в Політиці конфіденційності neuvoo. Я можу будь-коли відкликати свою згоду або скасувати підписку.
Продовжити
Заява