Контролер з якості, Будапешт
Джоб-Сервис Ужгород
Украина, Киев
19 годин тому
source : Jobs.ua

Запрошуємо на роботу жінок на підприємство по виготовленню дрібних металічних комплектуючих.Завод виготовляє продукцію таких відомих світових брендів як : Intell, CZ (чешська збройовка), Multimatic, Parker, Garrett, Mercedes-benc, BMW, Volkswagen, Audi, Bentley, IWI, LCN, Honeywell, Bourns, Walther, Elbit System, Ford, Ferrari, Bosch, Dior - тощо.

Робота повністю автоматизована, але люди слідкують за процесами і контролюють їх. Всі запчастини оглядає працівник і розкладає в керамічні підставки.

Всі процеси легкі (основну роботу виконує автоматизований станок), потрібно лише слідкувати за агрегатом та деталями.Що ми пропонуємо?

Офіційне оформлення в Угорщині від прямого роботодавця.Оформлення карти ВНЖ на два роки.Досвід роботи не потрібний, проводиться навчання один день.

Є можливість кожну неділю брати аванс.Проживання за рахунок роботодавця в локаціях поруч з заводом (приватні будинки, квартири)Вакансія безкоштовна.

Графік роботи : - 6 днів в неділю2 зміни по 8 годин( є можливість брати додаткові години )1 - зміна з 06.00 до 14.002 - зміна з 14.

00 до 22.00Перерви : Обід - 20 хв, 1 - перерва 10 хв, 2 - перерва 10 хвОплата 1100 форінтів нетто в годинуЗарплата 230 000 - 260 000 форінтівЗавод знаходиться 40 км біля Будапешту в місті Rétság ( Рейтшаг ) з гірськими та мальовничими краєвидами та свіжим повітрям.

Повідомте про це
checkmark

Thank you for reporting this job!

Your feedback will help us improve the quality of our services.

Застосувати
Моя електронна адреса
Клацнувши по кнопці "# кнопка", я даю згоду neuvoo на обробку моїх даних та надсилання сповіщень електронною поштою, як це детально описано в Політиці конфіденційності neuvoo. Я можу будь-коли відкликати свою згоду або скасувати підписку.
Продовжити
Заява