Головний економіст відділення банку ММСБ
Ощадбанк
Тернополь, Тернопольская область
1 днів тому
source : Jobs.org.ua

ZVISNO ДОЛУЧАЙСЯПрагнеш змін? Не довіряєш обіцянкам роботодавців? Хочеш долучитися до команди однодумців?Тоді тобі до нас!Ми найбільший державний банк, який задає темп розвитку фінансовому сектору України!Наші цінності : людина, прозорість та розвиток.

 • Команда ощадівців сумує без тебе, наш Головний економіст відділення банкуМи піклуємось про тебе, тому у нас : - Кар'єрне та професійне зростання, безліч історій успіхів все в твоїх руках!- Потужна система розвитку персоналу (корпоративній Універ, система дистанційного навчання, mini MBA);
 • Офіційне працевлаштування з першого робочого дня;- Біла заробітна плата.Демонструй свою майстерність у : - Формуванні бази юридичних осіб та збільшенні клієнтського портфелю на відділенні;
 • Комплексному продажі банківських продуктів юридичним особам (корпоративні картки, депозити, кредити тощо);- Супроводженні портфелю юридичних осіб;
 • Зустрічі та презентації послуг для клієнтів.Must have для майбутнього ощадівця : - Вища освіта бажано в галузі економіки, менеджменту (управління) або права.
 • Стаж роботи в банківській системі бажано від 1 року.- Цілеспрямованість, стресостійкість.Цікаво? Клік, клік, і твоє резюме вже у насНаші турботливі рекрутери детально вивчають кожне резюме, тому ми не завжди можемо надати тобі відповідь так скоро, як ти очікуєш.
 • Якщо протягом 14-ти днів ми не зв’яжемось з тобою, це означатиме, що на даний момент у нас немає вакансії, яка відповідає твоїй кваліфікації та досвіду.

  Тому не засмучуйся та обов’язково спробуй наступного разу. Успіх любить наполегливих!#ZVISNO OSHDKOMANDA

  Повідомте про це
  checkmark

  Thank you for reporting this job!

  Your feedback will help us improve the quality of our services.

  Надіслати заяву
  Моя електронна адреса
  Клацнувши по кнопці "# кнопка", я даю згоду neuvoo на обробку моїх даних та надсилання сповіщень електронною поштою, як це детально описано в Політиці конфіденційності neuvoo. Я можу будь-коли відкликати свою згоду або скасувати підписку.
  Продовжити
  Заява