Провідний інженер-програміст 1С
ТАС АГРО
Киев, Киев
4 днів тому
source : Jobs.org.ua

Провідний агрохолдинг, у зв'язку з розширенням контакт-центру, запрошує на роботу в центральний офіс. Ключові задачі : Адміністрування, доопрацювання та супровід інформаційних баз на платформі 1С Підприємство 8.

3. Участь в проектах розробки / розвитку інформаційних систем. Оновлення релізів типових / не типових конфігурацій. Інтеграція 1С з іншими системами.

Основні обов'язки : Здійснює адміністрування користувачів : створення, видалення, призначення прав. Проводить доопрацювання конфігурації за технічним завданням.

Розроблює нові блоки обліку, звіти і сервісні обробки. Здійснює оновлення регламентованої звітності при виході нових релізів.

Адмініструє бази даних, виконує регламентні процедури перевірок на помилки. Консультує користувачів з технічних питань. Розроблює інструкції для відділу підтримки по допрацьованим об'єктам.

Використовуючи накоплений досвід роботи з створеними програмами чи вже існуючими програмними додатками виконує пошук помилок.

Розроблює методи автоматизації роботи користувачів. Визначає можливість використання програм розроблених іншими програмістами для автоматизації процесів.

Проводить ознайомлення з роботою розроблених алгоритмів та додатків, використання документообігу по підприємству та використанню службових програмних засобів.

Вимоги до кандидата : Вища освіта (інформатика, інформаційні системи або суміжні спеціальності) Досвід роботи програмістом 1С від 3-х років.

Досвід роботи провідним програмістом 1С від 1 року. Досвід роботи з платформою 1С : Підприємство 8.x Знання типових конфігурацій УПП / УТП.

Досвід роботи / впровадження конфігурації 1С : Документообіг буде перевагою. Досвід роботи з звичайними та керованими формами.

Знання принципів інтеграції та обміну даними між інформаційними системами. Досвід роботи з ролями доступу, RLS. Впевнене користування СКД.

Досвід інтеграції 1С із зовнішніми службами (API, XML, JSON).Бажано знання основ бухгалтерського та податкового обліку, їх нормативних баз.

Розуміння бізнес процесів на підприємстві. Наявність сертифікатів 1С Фахівець буде перевагою. Вміння розбиратися з чужим кодом.

 • Умови роботи : офіційне працевлаштування, виконання всіх вимог КЗпП; оплата праці 100% офіційна, за результатами співбесіди;
 • офіс в центрі Києва, в пішій доступності до м. Вокзальна.

  Повідомте про це
  checkmark

  Thank you for reporting this job!

  Your feedback will help us improve the quality of our services.

  Надіслати заяву
  Моя електронна адреса
  Клацнувши по кнопці "# кнопка", я даю згоду neuvoo на обробку моїх даних та надсилання сповіщень електронною поштою, як це детально описано в Політиці конфіденційності neuvoo. Я можу будь-коли відкликати свою згоду або скасувати підписку.
  Продовжити
  Заява