Охоронник в Київ
ШЕН-Сервис
Белая Церковь, Киевская область
2 днів тому
source : Jobs.org.ua

Охоронник вахта (надаємо житло) шукаємо в Київ Компанія SHEN є лідером на ринку України в наданні послуг FACILITY, більш ніж 14 років надає комплексне обслуговування нерухомості на ринку України.

В зв'язку з залученням нових клієнтів і стрімким зростанням компанії, запрошуємо в свою команду : Охоронників (надаємо житло).

Чому саме ми? Тому що в своїй справі ми професіонали. На нас можна розраховувати. Стабільність та впевненість в наявності роботи Зручний графік роботи вахта Стабільна оплата праці два рази на місяць Програма адаптації персоналу, навчання усіх співробітників Форма і спорядження за рахунок компанії.

Від Вас ми очікуємо : Відповідальне ставлення до роботи Розуміння важливості власного вкладу у спільний результат команди Досвід роботи у сфері охорони буде перевагою Що ми хочемо Вам доручити : Охорона залу торгового центру.

За детальнішою інформацією звертайтесь за телефоном. Чекаємо Вас у нашій команді!

Повідомте про це
checkmark

Thank you for reporting this job!

Your feedback will help us improve the quality of our services.

Надіслати заяву
Моя електронна адреса
Клацнувши по кнопці "# кнопка", я даю згоду neuvoo на обробку моїх даних та надсилання сповіщень електронною поштою, як це детально описано в Політиці конфіденційності neuvoo. Я можу будь-коли відкликати свою згоду або скасувати підписку.
Продовжити
Заява