Касир (ТЦ Lavina Mall)
Sportmaster, мережа спортивних супермаркетів
Киев, Киев
4 днів тому
source : Jobs.org.ua

Компанія SPORTMASTER лідер на українському ринку товарів для спорту та активного відпочинку відкриває конкурс для молодих та амбітних людей на вакансію КАСИР.

Наш кандидат : - Активний і комунікабельний : легко вступає в діалог і вільно спілкується з клієнтами.- Завжди ввічливий і доброзичливий.

 • Має бажання заробляти гроші і розвиватися.- Повнолітній (резюме розглядаються тільки з 18-ти років).Ти саме такий? Тоді на тебе чекає : - Високий рівень ЗП (Ставка + відсоток від продажів).
 • Фінансова стабільність офіційне працевлаштування згідно КЗпП України з першого дня, зарплата 2 рази в місяць, відпустка (24 календарних дні).
 • Змінний графік роботи (кілька варіантів).- Робота в затишному, красивому магазині зі зручним місцем розташування.- Для співробітника компанії діють корпоративні знижки.
 • Кар'єрне зростання : Найактивніші, інноваційні та клієнторієнтовані можуть побудувати запаморочливу кар'єру і вже через 1,5 2 роки отримати ключі від магазина, ставши директором (90% директорів виросли всередині компанії).
 • Колектив молодий і згуртований : допомагаємо один одному, тому що працюємо на загальний результат.Що ти маєш робити : - Ввічливе обслуговування клієнтів на касі.
 • Виконання плану продаж.- Участь у бізнес-процесах магазину.SPORTMASTERШукаємо захоплених спортом!http : / / www.sportmaster.ua
 • Повідомте про це
  checkmark

  Thank you for reporting this job!

  Your feedback will help us improve the quality of our services.

  Надіслати заяву
  Моя електронна адреса
  Клацнувши по кнопці "# кнопка", я даю згоду neuvoo на обробку моїх даних та надсилання сповіщень електронною поштою, як це детально описано в Політиці конфіденційності neuvoo. Я можу будь-коли відкликати свою згоду або скасувати підписку.
  Продовжити
  Заява