Інженер з безпеки дорожнього руху
Укрпошта
Тернополь, Тернопольская область
17 годин тому
source : Jobs.org.ua

Один з найбільших роботодавців в країні - Укрпошта - запрошує до своєї команди спеціалістів, які мають досвід, сили і бажання реалізувати амбітний план - перетворити державне підприємство на сучасну фінансово-логістичну компанію.

 • Саме зараз відкрита вакансія інженера з безпеки дорожнього руху Вимоги : - повна, базова або неповна вища освіта - вільне володіння комп'ютером;
 • досвід роботи у сфері автомобільного транспорту Основні обов'язки : - формування постанов, розпоряджень, наказів, методичних та нормативних матеріалів з питань організації безпеки дорожнього руху;
 • контроль за дотриманням правил безпеки дорожнього руху, схем доріг;- організація роботи на підприємстві щодо профілактики безпечних перевезень- призначення і конструктивні особливості автотранспортних засобів, правила їх технічної експлуатації;
 • контроль за дотриманням правил і засобів контролю технічного стану автотранспортних засобів;- організація порядку і правил ведення форм з обліку і звітності з безпеки руху.
 • Ми пропонуємо : - Офіційне працевлаштування, дотримання підприємством всіх вимог законодавства України про працю.- Стабільна виплата заробітної плати (два рази на місяць).

 • Повний соціальний пакет.- Навчання, перспективи професійного та кар'єрного росту. ЗМІНЮЙТЕ ГОЛОВНУ ПОШТУ КРАЇНИ РАЗОМ З НАМИ!
 • Повідомте про це
  checkmark

  Thank you for reporting this job!

  Your feedback will help us improve the quality of our services.

  Надіслати заяву
  Моя електронна адреса
  Клацнувши по кнопці "# кнопка", я даю згоду neuvoo на обробку моїх даних та надсилання сповіщень електронною поштою, як це детально описано в Політиці конфіденційності neuvoo. Я можу будь-коли відкликати свою згоду або скасувати підписку.
  Продовжити
  Заява