Analityk Biznesowy
XTB
Odesa, UA
5 годин тому
source : Just Join IT

UML (regular)

Poszukujemy osób, które podejmą współpracę na stanowisku Analityka Biznesowego w XTB, w pełnym wymiarze współpracy.

Szukamy osoby z doświadczeniem i praktyczną wiedzą dotyczącą analizy biznesowej produktów IT. Rolą Analityka Biznesowego będzie współpraca z zespołem wytwórczym oraz Product Ownerem w procesie rozwoju produktu w wewnętrznej strukturze IT.

Opis stanowiska :

  • weryfikacja wymagań pod kątem możliwych rozwiązań uwzględniając ich optymalizację na podstawie wiedzy o obowiązujących procesach biznesowych
  • udział w opracowaniu biznesowej koncepcji rozwiązań informatycznych przy uwzględnieniu aspektów integracji z innymi systemami
  • przygotowywanie dokumentacji analitycznej
  • współpraca z zespołami wytwórczymi
  • weryfikowanie produktów dostarczanych przez dostawców zewnętrznych, np. FIX
  • opracowywanie założeń do testów i odbioru oprogramowania
  • udział w testach, wdrożeniu, stabilizacji i optymalizacji gotowego rozwiązania
  • Wymagania :

  • znajomość BPMN (Business Process Model and Notation)
  • znajomość UML
  • komunikatywność, łatwość w prezentowaniu złożonych procesów i koncepcji
  • umiejętność dokumentowania procesów
  • skrupulatność
  • umiejętność zarządzania własnym czasem
  • elastyczność i podejście oparte na efektywnej współpracy
  • pasja rozwiązywania problemów i krytycznego myślenia
  • znajomość SQL oraz bazy danych PostgreSQL będzie dodatkowym atutem
  • Oferujemy :

  • pracę w stabilnej, rozpoznawalnej firmie, będącej liderem w branży FinTech
  • pakiet benefitów pozapłacowych
  • dużą samodzielność i możliwości rozwoju kompetencji biznesowych w branży FinTech
  • budżet szkoleniowy
  • wynagrodzenie będzie uzależnione od Twojego doświadczenia
  • Informacje dotyczące przetwarzania danych osobowych kandydatów do pracy w X-Trade BrokersDom Maklerski S.A.

    Повідомте про це