Менеджер з продажу (насіння, ЗЗР, добрива)
Ерідон, ТОВ
Ивано-Франковск, Ивано-Франковская область
4 днів тому
source : Jobs.org.ua

Компанія Ерідон працює на ринку з 1993 року та є лідером в постачанні засобів для сільського господарства в України.Компанія реалізує високоякісні та сертифіковані продукти майже усіх провідних міжнародних брендів та має найбільшу лінійку товарів у категоріях насіння, засоби захисту рослин, основні мінеральні добрива та мікродобрива.

Окрім цього ми : - Реалізуємо сільськогосподарську техніку.- Будуємо насіннєві та комбікормові заводи, сільськогосподарські виробництва, зерносховища, корівники, свиноферми.

 • Виробляємо насіння ряду відомих зарубіжних селекційно-генетичних компаній.- Маємо 5 агровиробничих господарств, найсучасніший Насіннєвий завод та Роботизовану Молочно-товарну ферму.
 • Переробляємо соняшник на Олійноекстракційному заводі в Миколаївській області.- Здійснюємо агротехнологічну підтримку фермерів України.
 • Запрошуємо Вас стати частиною потужної команди та зайняти посаду Менеджера з продажу насіння, добрив та засобів захисту рослин в Івано-Франківській області.

  Компанія Ерідон пропонує : - Конкурентну заробітну плату.- Забезпечує службовим автомобілем та паливом.- Мобільний телефон, ноутбук, доступ до інтернету.

 • Можливість працювати в сучасній СRM системі бази даних, мати доступ до чат-боту компанії, що синхронізує основну інформацію по товарним залишкам коли ти у полі з клієнтом.
 • Ваша роль в компанії : - Збільшувати продаж насіння добрив та ЗЗР на ввіреній території, шляхом побудови партнерських відносин з фермерськими господарствами регіону.

 • На щоденній основі забезпечувати просування товарного портфелю в регіоні.- Здійснювати консультацію та агрономічний супровід своїх клієнтів.
 • Контролювати дебіторську заборгованість по своїм клієнтам.- Брати активну участь у польових агрономічних заходах в регіоні задля власного розвитку та налагодження відносин з клієнтами та партнерами компанії.
 • Основні вимоги : - Вища освіта, бажано агрономічна.- Бажано наявність знань технологій вирощування різних с / г культур та застосування засобів захисту рослин, добрив, властивостей насіння.

 • Знання фермерських господарств регіону, наявність бази клієнтів.- Досвід у продажах, вміння переконувати і здатність ефективно взаємодіяти з клієнтами.
 • Вміння працювати на результат.
 • Повідомте про це
  checkmark

  Thank you for reporting this job!

  Your feedback will help us improve the quality of our services.

  Застосувати
  Моя електронна адреса
  Клацнувши по кнопці "# кнопка", я даю згоду neuvoo на обробку моїх даних та надсилання сповіщень електронною поштою, як це детально описано в Політиці конфіденційності neuvoo. Я можу будь-коли відкликати свою згоду або скасувати підписку.
  Продовжити
  Заява