Байєр (менеджер з постачання)
ТОВ "ПАРИТЕТ-СМИК"
Украина, Киев
2 днів тому
source : Jobs.ua

Компанія СМІК шукає ініціативних, цілеспрямованих людей, які працюють на результат і вміють працювати в команді для загального успіху.

Відкрита вакансія Bayer на повний робочий день (9-00 до 18-00, обід 13-00 до 14-00) в новому офісі СМІК .Місце знаходження : м.

Київ, вул. С. Петлюри, 28 (м. Вокзальна)Вимоги : англійська мова (advanced обов'язково)знання Excel (макроси, формули, таблиці -

обов'язково)досвід роботи в роздрібній торгівлікомунікабельність і доброзичливістьОбов'язки : аналіз цінової політики і асоціації на місцевому ринку з урахуванням політики конкуренції,моніторинг результатів продажу, створення бази постачальників на наступні сезони,ведення переговорів для укладення вигідних контрактів, відповідальність за реалізацію місячного плану закупівель з урахуванням щотижневого графіка поставок,ухвалення рішення про переоцінку товару, співпраця з іноземними колегами, постачальниками,Ми пропонуємо : сімейну атмосферуофіційне працевлаштування, навчання (передача справ)стабільну зарплату, 2 рази на місяць без затримокповний соц.

пакет. - оплачувана відпустку 24 дні / рік, оплата лікарнянихзнижки в мережі магазинів "СМІК"Контактна особа Оксана, тел.

Чекаємо Ваші резюме. Команда СМІК .

Надіслати заяву
Додати до вподобаних
Видалити з обраного
Надіслати заяву
Моя електронна адреса
Натиснувши кнопку "Продовжити", я даю неофіційну згоду на обробку моїх даних та надсилання мені електронних сповіщень, як це описано в Політиці конфіденційності . Я можу відмовитися від моєї згоди або скасувати підписку в будь-який час.
Продовжити
Заява