Листоноша пересувного відділення
Укрпошта
Миргород, Полтавская область
1 днів тому
source : Jobs.org.ua

Укрпошта сьогодні це : Понад 12 тис. об'єктів поштового зв’язку : поштамти, поштові відділення, пересувні, сезонні та острівні відділення поштового зв’язку по всій УкраїніПонад 73 тис.

 • працівників, серед яких листоноші майже 32 тис., оператори -13,7 тис. та сортувальники 2,6 тис.Безпосередня доставка пошти здійснюється до 15 млн абонентських поштових скриньок;
 • Загалом Укрпошта пропонує споживачам близько 50 видів послуг.Це та компанія де є стабільність і надійність! Компанія для тих, хто хоче : - бути впевненим у завтрашньому дні- вчитися новому, розвиватися- отримувати знання, кар'єрний зрістВідкрита вакансія в м.

  Миргород Листоноша пересувного відділенняВимоги : - Повна або базова загальна середня освіта.- Вміння працювати з готівкою.

 • Без вимог до стажу роботиОсновні обов’язки : - Доставка та вручення кореспонденції.- Доставка і виплата пенсій та грошової допомоги.
 • Доставка поштових переказів, періодичних друкованих видань, рекламних та інформаційних матеріалів, рахунків на оплату за різні послуги.
 • Ми пропонуємо : - Можливість отримати досвід, кар'єрний зріст в стабільній Компанії, що розвивається.- Працевлаштування згідно з КЗпП України гарантія виконання всіх вимог законодавства (лікарняні, щорічні, соціальні відпустки та відпустки на навчання, інше).

 • Дружній колектив, котрий працює командно і на результат.Стань частиною нашої команди! Можливо нам не вистачає саме Вас!
 • Повідомте про це
  checkmark

  Thank you for reporting this job!

  Your feedback will help us improve the quality of our services.

  Застосувати
  Моя електронна адреса
  Клацнувши по кнопці "# кнопка", я даю згоду neuvoo на обробку моїх даних та надсилання сповіщень електронною поштою, як це детально описано в Політиці конфіденційності neuvoo. Я можу будь-коли відкликати свою згоду або скасувати підписку.
  Продовжити
  Заява