Автоелектрик-діагност
С.П.Брок-сервис
Бровары, Киевская область
5 днів тому
source : Jobs.org.ua
 • Станція технічного обслуговування Art Customs в зв'язку з розширенням штату, запрошує на роботу професійного Автоелектрика-діагноста Вимоги до кандидата : - Високий професіоналізм- Знання пристрою сучасного автомобіля, принципів роботи його основних систем, технології обслуговування і ремонту електронних систем автомобілів;
 • Уміння користуватися сервісною і технічною документацією;- Навички роботи зі спецінструментом;- Високий рівень відповідальності.
 • Основні обов'язки : - Проведення технічного обслуговування автомобілів;- Діагностика та ремонт електрообладнання та електромеханічних систем автомобілів.

  Умови праці : - Високий рівень заробітної плати;- Позмінний, зручний графік роботи;- Офіційне оформлення згідно КзПП, після випробувального терміну.

 • Навчання (тренінги, семінари);- Стабільна і цікава робота в надійній компанії, приємний і дружний колектив.- Тел. Показати телефон Ольга
 • Повідомте про це
  checkmark

  Thank you for reporting this job!

  Your feedback will help us improve the quality of our services.

  Надіслати заяву
  Моя електронна адреса
  Клацнувши по кнопці "# кнопка", я даю згоду neuvoo на обробку моїх даних та надсилання сповіщень електронною поштою, як це детально описано в Політиці конфіденційності neuvoo. Я можу будь-коли відкликати свою згоду або скасувати підписку.
  Продовжити
  Заява