Administrator Aplikacji
Cyclad
Odesa, UA
3 днів тому
source : Just Join IT

SQL (regular)

Linux RedHat (advanced)

W Cyclad współpracujemy z najlepszymi międzynarodowymi firmami IT, aby zwiększyć ich potencjał w dostarczaniu wyjątkowych, najnowocześniejszych technologii, które kształtują świat przyszłości.

Aktualnie poszukujemy Administratorów dla jednej z największym firm konsultingowych IT w Europie. Będziesz pracował na projekcie dla sieci niemieckich banków o ugruntowanej pozycji na rynku.

Będziesz członkiem zespołu wsparcia aplikacji i będziesz pracować w międzynarodowym zespole, współpracując z Niemcami, Polską i innymi krajami Europy.

Informacje o projekcie :

  • Branża : Bankowość
  • Siedziba firmy : Katowice
  • Obszar projektu : przetwarzanie incydentów i zgłoszeń serwisowych; planowanie wdrożeń ikoordynowanie różnych zadań dostawców zgodnie z umowami SLA dla grupy niemieckich banków
  • Praca zdalna : 100% lub hybrydowa
  • Czas trwania projektu : stała współpraca
  • Język angielski : B2
  • Metodologia : Agile
  • Poziom stanowiska : Mid / Senior
  • Zespół : 6 inżynierów w Polsce + zespół z Niemiec
  • Godziny pracy : 8-18
  • Tech stack : Linux RedHat, Oracle, MySQL, Adabas, DB2, JBoss, WildFly, Open Liberty, Tomcat, EAP, Open Telekom Cloud
  • Zakres zadań :

  • Zapewnienie wsparcia technicznego, przetwarzanie incydentów i zgłoszeń serwisowych,planowanie wdrożeń i koordynowanie różnych zadań dostawców zgodnie z umowami SLA
  • Praca nad incydentami, zgłoszeniami serwisowymi i problemami zgodnie z SLA
  • Zapewnienie wydajnego działania aplikacji związanych z bankami i zagwarantowaniewysokiego poziomu dostępności
  • Możliwość uczestnictwa w projektach migracji aplikacji do środowisk chmurowych
  • Bieżący kontakt z zewnętrznymi dostawcami IT
  • Przygotowywanie ocen i raportów z systemów produkcyjnych
  • Zapewnienie ciągłej poprawy jakości usług poprzez ścisłą koordynację z zespołami programistycznymi oraz i dostawcami usług IT
  • Wymagania :

  • Wyższe wykształcenie informatyczne
  • Doświadczenie we wdrażaniu aplikacji w środowisku produkcyjny
  • Doświadczenie w administrowaniu systemem Linux x86 (najlepiej Red Hat 8)
  • Znajomość skryptów linuksowych
  • Doświadczenie z jednym z serwerów aplikacji : JBoss / WildFly / EAP / Open Liberty / Tomcat
  • Doświadczenie z bazami danych SQL (pisanie skryptów, analiza logów)
  • Umiejętności analitycznego i logicznego myślenia
  • Dobra znajomość języka angielskiego
  • Mile widziane :

  • Znajomość środowiska bankowego
  • Znajomość Java Virtual Machine
  • Umiejętność pisania skryptów (PHP, Java, PowerShell)
  • Znajomość Ansible / OpenShift / zagadnień konteneryzacji
  • Oferujemy :

  • Możliwość migracji aplikacji do najnowszych technologii i ich deploymentu na chmurę publiczną
  • Stałą współpracę w oparciu o umowę o pracę lub kontrakt B2B
  • Stabilne i międzynarodowe projekty
  • Elastyczne godziny pracy
  • Dostęp do platform szkoleniowych
  • Prywatną opiekę medyczną
  • Kartę MultiSport
  • Ubezpieczenie na życie
  • Lekcje z języka angielskiego, francuskiego, niemieckiego
  • Imprezy integracyjne oraz eventy tematyczne
  • Relax-roomy na wyposażeniu biura
  • Wsparcie finansowe i lokalowe przy relokacji
  • Повідомте про це