Налагоджувальник технологічного устаткування
ТОВ " Фармекс Груп"
Украина, Борисполь
4 днів тому
source : Jobs.ua
 • Фармацевтична компанія Фармекс Груп (м. Бориспіль) запрошує на постійну роботу Налагоджувальника технологічного устаткуванняЯкщо Ви маєте : досвід роботи від 1 року у виробництві на посаді налагоджувальника або техніка-оператора;
 • освіту вища, неповна вища або професійно-технічнубажання до самовдосконалення та не боїтесь складних завдань, тоу Ваші обов’язки входитиме : Забезпечення правильної експлуатації обладнання і технічних пристроїв цеху та підтримання їх в робочому стані.

  Виконання робіт по налагоджуванні і регламентному обслуговуванню обладнання цеху.Виконання профілактичних та поточних ремонтів обладнання.

 • Усунення несправності в роботі обладнання та приладів, їх налагоджування, монтаж та регулювання.Ми обіцяємо : роботу в молодому дружньому колективі;
 • офіційне працевлаштування з 1-го дня;стабільну та конкурентоспроможну ЗП;розвезення по місту Бориспіль.графік роботи : змінний (уточнюйте)день (8 : 00 20 : 00) ніч (20 : 00 8 : 00) 2 дні вдомаЧекаємо Вас на співбесіду!

  Повідомте про це
  checkmark

  Thank you for reporting this job!

  Your feedback will help us improve the quality of our services.

  Надіслати заяву
  Моя електронна адреса
  Клацнувши по кнопці "# кнопка", я даю згоду neuvoo на обробку моїх даних та надсилання сповіщень електронною поштою, як це детально описано в Політиці конфіденційності neuvoo. Я можу будь-коли відкликати свою згоду або скасувати підписку.
  Продовжити
  Заява