System Administrator
BPO Nextdoor, Inc.
Львов, Львовская область
3 днів тому
source : Jobs.org.ua

BPO Nextdoor (www.bponextdoor.com) надає послуги з обробки та аналізу інформації виключно для західних замовників, більшість з яких це компанії із Німеччини, Австрії, Швейцарії та США.

У зв’язку із ростом компанії раді оголосити про відкриття вакансії Junior System AdministratorОбов’язки : - Налагодження та підтримка систем Microsoft Windows та Office працівників, віддалена підтримка- Діагностика та модульний ремонт ПК- Налаштування мережевої інфраструктури офісу та периферійного обладнання- Ведення обліку техніки- Участь в системі управління інформаційною безпекою- Резервне копіювання важливих даних- Долучення до інших питань офісного характеру за потребиВимоги : - Досвід роботи з Microsoft Windows 7 / 10 та Office 2013 2019, 365.

Розуміння принципів ліцензування- Кабельна та WiFi мережі, робота з пасивним та активним обладнанням (кабелі, розетки, точки доступу, маршрутизатори) / - Досвід діагностики несправностей ПК, вміння замінити комплектуючі системного блоку.

 • Досвід роботи з апаратними та / або програмними рішеннями Firewall- Розуміння служб / сервісів DNS, DHCP, VPN (SSL / IPSec), IP-маршрутизації, mac-фільтрів, і т.
 • д.- Розуміння принципів інформаційної безпеки- Бажаний досвід роботи з Windows Server (2019), Active Directory, та відповідних служб- Вітається досвід роботи з базами даних (MS SQL / MySQL)Профіль кандидата : - 1 рік відповідного досвіду- Щонайменше середній рівень володіння англійською мовою- Комунікативні навички та проактивний спосіб мислення- Самоорганізованість- Здатність швидко розбиратися із новими темами і працювати на випередженняУмови роботи : - Комфортний і сучасний офіс за адресою В.

  Великого 2- Графік роботи пн.-пт. 8 годин робочого часу- Конкуретна заробітня плата- Компанія частково компенсовує вартість абонементу у спортклуб- Часткова компенсація оренди житла у випадку переїзду у Львів- Часткова компенсація відвідування кінотеатру один раз на місяць- Факультативні заняття з німецької мови- Молода та дружня командаБудь ласка, надсилайте своє резюме на откликнуться і ми оперативно зателефонуємо відібраним кандидатам.

  Повідомте про це
  checkmark

  Thank you for reporting this job!

  Your feedback will help us improve the quality of our services.

  Застосувати
  Моя електронна адреса
  Клацнувши по кнопці "# кнопка", я даю згоду neuvoo на обробку моїх даних та надсилання сповіщень електронною поштою, як це детально описано в Політиці конфіденційності neuvoo. Я можу будь-коли відкликати свою згоду або скасувати підписку.
  Продовжити
  Заява