Спеціаліст Тячівського районного суду
Нова державна служба України
Тячев, Закарпатская область
18 годин тому
source : Jobs.org.ua

Кваліфікаційні вимогиВища освіта за спеціальністю ’Правознавство’ або ’Правоохоронна діяльність’ з освітньо-кваліфікаційним рівнем не нижче молодшого бакалавра.

Вільне володіння державною мовою. Посадові обов'язкиЗдійснює систематизацію законодавства та судової практики, рішень Конституційного суду України, облік та зберігання актів законодавства та судової практики.

Здійснює ведення контрольних кодексів. Інформує працівників суду про зміни в чинному законодавстві України та судовій практиці судових органів вищого рівня.

Організовує роботу бібліотеки суду, підбір літератури для працівників суду, координує роботу бібліотекаря суду. Забезпечує роботу системи комплексного інформаційного забезпечення ’Ліга’.

Аналізує роботу архіву суду в автоматизованій системі документообігу суду, надає методичну та практичну допомогу працівникам архіву суду.

В разі відсутності спеціаліста з питань персоналу (хвороба, відпустка тощо), веде кадрове діловодство щодо суддів та працівників апарату суду.

Здійснює роботу з підвищення кваліфікації працівників суду.Веде аналітичну роботу з різних напрямів діяльності суду відповідно до плану роботи суду.

Здійснює аналітичну роботу за веденням обліку та зберіганням судових справ, веденням судової статистики, своєчасним та якісним складанням статистичних звітів.

Вивчає питання організаційного забезпечення діяльності суду та готує пропозиції щодо його поліпшення.Здійснює облік звернень громадян та юридичних осіб, проводить аналіз роботи суду з розгляду звернень.

За дорученням голови суду чи керівника апарату суду розглядає звернення та готує проекти відповідей на них.Здійснює оформлення проектів доручень суду про виконання судами інших держав окремих процесуальних дій, про вручення судових документів з цивільних, кримінальних справ, про екстрадицію правопорушників на територію України, оформлює клопотання про визнання та виконання рішень суду на території інших держав, забезпечує оформлення та виконання доручень судів іноземних держав відповідно до Конвенції про правову допомогу та правові відносини з цивільних, сімейних і кримінальних справ та інших міжнародно-правових договорів України про правову допомогу, ратифікованих Верховною Радою України.

Бере участь у плануванні роботи суду, за дорученням голови суду або керівника апарату здійснює контроль за виконанням окремих розділів плану роботу суду.

Виконує інші доручення голови суду та керівника апарату суду. Інформація про строковість чи безстроковість призначення на посадуСтрокове призначення на тимчасово вакантну посаду на час перебування основного працівника у відпустці по догляду за дитиною до досягнення нею трирічного віку або ж до фактичного виходу основного працівника на роботу шляхом укладання контракту про проходження державної служби на період дії карантину, установленого Кабінетом Міністрів України з метою запобігання поширенню на території України гострої респіраторної хвороби COVID-19, спричиненої коронавірусом SARS-CoV-2, та до дня визначення керівником державної служби переможця за результатами конкурсного відбору відповідно до законодавства.

Умови оплати праціПосадовий оклад 4394 грн. відповідно до постанови Кабінету Міністрів України від 24.05.2017 358 ’Деякі питання оплати праці державних службовців, органів та установ системи правосуддя’.

Надбавки, доплати та премії відповідно до статей 50, 52 Закону України ’Про державну службу’. Термін подачі заявок : 2020-11-11

Повідомте про це
checkmark

Thank you for reporting this job!

Your feedback will help us improve the quality of our services.

Надіслати заяву
Моя електронна адреса
Клацнувши по кнопці "# кнопка", я даю згоду neuvoo на обробку моїх даних та надсилання сповіщень електронною поштою, як це детально описано в Політиці конфіденційності neuvoo. Я можу будь-коли відкликати свою згоду або скасувати підписку.
Продовжити
Заява