Водій на авто компанії (Uber Green, Select, електромобіль) в таксі
ООО ОКСІ ТАКСІ
Киев
5 днів тому
source : Электронный Центр занятости населени

Перший та найбільший в Україні таксопарк на електромобілях Оксі-Таксі , у зв’язку з розширенням, запрошує приєднатись до нашої команди професіоналів, водіїв, які хочуть завзято працювати та багато заробляти ! У нас достатня кількість замовлень, щоб працювати без простою, середня вартість замовлення 100?

150 грн, 55% від всіх замовлень це Uber Green та Select Якщо ви : Маєте водійське посвідчення з відкритою категорією В Ваш водійський стаж перевищує 3 роки Ви ввічливі та готові надавати кращий сервіс своїм пасажирам Маєте смартфон на базі Android чи IOS Та головне маєте бажання працювати саме у нас Приєднуйтесь, і вас будуть очікувати наступні умови : Праця на сучасних Електромобілях Nissan Leaf (всі авто не старше 2013 року) коробка автомат Автомобілі застраховані по КАСКО та ОСЦПВ Щоденна виплата заробітної плати, після проходження випробувального терміну, 7 10 днів Дохід якій повністю залежить лише від вас та вашого бажання працювати, в середньому це від 800?

1500 грн за 12 годинну зміну. Праця по чіткому графіку що дасть вам змогу планувати ваш вільний від роботі час Перезмінка у зручному для вас місці, без необхідності щозміни їхати до автопарку щоб здати чи отримати авто Праця без перших внесків та залогів за авто Безкоштовне медичне страхування Безкоштовний абонемент до Sport Life Участь у розіграшах цінних призів від компанії Для водіїв з інших міст надаємо БЕЗКОШТОВНЕ житло Прийом замовлень через мобільний додаток, без участи диспетчерів За кожного приведеного друга на вас чекає бонус в розмірі 5000 грн А саме головне, праця у надійній та стабільній компанії разом з професіоналами свого діла, нашій компанії понад 3 роки і ми є офіційним партнером компанії Uber Якщо ви вважаєте що підходите під наші вимоги та вам цікаві наші умови, телефонуйте, щоб записатись на співбесіду.

Надіслати заяву
Додати до вподобаних
Видалити з обраного
Надіслати заяву
Моя електронна адреса
Натиснувши кнопку "Продовжити", я даю неофіційну згоду на обробку моїх даних та надсилання мені електронних сповіщень, як це описано в Політиці конфіденційності . Я можу відмовитися від моєї згоди або скасувати підписку в будь-який час.
Продовжити
Заява