Продавець-консультант (Виноградар, ТРЦ "Ретровіль")
Eldorado
Киев, Киев
4 днів тому
source : Jobs.org.ua

Інші компанії продають електроніку та побутову техніку, а Eldorado вже 20 років робить покупки українців вигідними, корисними та просто крутими.

Тому нам потрібна людина-посмішка. Інакше кажучи, крутопродавець!Ти будеш створювати крутозавтра собі й покупцям, а саме : - Консультувати клієнтів щодо товарів.

Велика родина? Ось холодильник, в якому вистачить місця для тижневих запасів з урахуванням уподобань кожного. Комусь вдала покупка, а тобі задоволення від усвідомлення, що приносиш користь людям.

 • Виконувати планові показники з продажу.Одним словом, робити свій гаманець пухким, заробляючи відсотки від продажів, а також забезпечувати внесок у стабільний розвиток усієї компанії.
 • Про пухкий гаманець ми вже казали, так?- Оформлювати супровідні документи.Плюс у скарбничку твоїх навичок досвід паперової роботи : заповнення гарантійних талонів, товарних накладних тощо.

 • Оформлювати вітрини.Звичайно, відповідно до наших стандартів. Твій внутрішній перфекціоніст буде задоволений!- Брати участь у бізнес-процесах.
 • Робити переоцінку, розставляти товари та всіляко сприяти безперебійній роботі свого магазину.Ти станеш крутопродавцем, якщо : - маєш досвід роботи в продажах або сфері послуг,- цікавишся побутовою технікою та електронікою,- маєш активну життєву позицію і бажання розвиватися, любиш спілкуватися і досягати цілей.

  Вмикай свій успіх в Eldorado!Переходь за посиланням та проходь співбесіду з нашою крутопомічницею ELSA https : / / t.me / EldoradoStaffAssistantBot

  Повідомте про це
  checkmark

  Thank you for reporting this job!

  Your feedback will help us improve the quality of our services.

  Надіслати заяву
  Моя електронна адреса
  Клацнувши по кнопці "# кнопка", я даю згоду neuvoo на обробку моїх даних та надсилання сповіщень електронною поштою, як це детально описано в Політиці конфіденційності neuvoo. Я можу будь-коли відкликати свою згоду або скасувати підписку.
  Продовжити
  Заява