Тур-менеджер з обробки вхідних заявок від туристів
Бованько Л.І., ФОП
Львов, Львовская область
3 днів тому
source : Jobs.org.ua

Наша турфірма Море Турів The Best проводить конкурс на заміщення вакантної посади офісного або віддаленого менеджера з продажу турів для роботи з потоком вхідних заявок.

Ми запрошуємо офісних або віддалених співробітників з можливістю працювати в гнучкому графіку з дому, повний або неповний робочий день на фінансових умовах, аналогічних умовам праці наших офісних співробітників.

 • Що вам належить робити?1.Спілкуватися з клієнтами, які залишили заявки на підбір турів на нашому сайті;2.Допомагати їм вибирати найбільш цікаві та найбільш вигідні пропозиції з усіх доступних на ринку варіантів (ми пропонуємо тури всіх найбільших туроператорів);
 • 3.Супроводжувати клієнтів до їх повернення додому. Що ми даємо?1.Великий потік заявок клієнти є завжди;2. Програму навчання 100% ми навчимо вас усіх нюансів роботи в туристичному бізнесі з нуля, якщо у вас немає ніякого досвіду;
 • 3. Роботу від імені великого мережевого турагента з 160 офісами по всій Україні. Конкурентна оплата праці за схемою Ставка +% після успішного проходження навчання;
 • 4. Додатковим бонусом роботи в хорошій туристичної компанії є можливість подорожувати самому без зайвих витрат або взагалі безкоштовно!! Обов’язково просимо вас при відправці резюме в супровідному листі вказати : Вакансія розглянута і зрозуміла, хочу бути турменеджером , щоб ми набрали вас в першу чергу.

  Ті, хто хочуть працювати віддалено додавайтеся і пишіть сюди : http : / / facebook.com / lbovanko і скидайте сюди своє резюмеЦікавить додаткова інформація телефонуйте за цим номером : +380673410874 Що чекаємо від вас (наші вимоги) : 1.

  Бажання працювати і висока самоорганізованість (віддалена робота не найпростіший виклик);2.Грамотність письмова та усна. Бажано наявність досвіду в сфері обслуговування або продажах.

  Щире прагнення допомагати людям;3.Наявність технічної можливості (комп'ютер або ноутбук, навушники + мікрофон для дзвінків, стабільний канал інтернет).

  Наші переваги : - одні з найкращих результатів по продажах в усій мережі МОРЕ ТУРІВ , відповідно Ви отримуєте найсучасніші і найкращі навики- швидке і практичне навчання в досвідчених фахівців-практиків- щодня даємо Вам 5 10 15 20 заявок від потенційних клієнтів, ви просто їх обзвонюєте і вносите дані в СРМ- СРМ-система, як допомагає організовувати роботу кожного менеджера і облікувати дзвінки і дії, щоб пам’ятати, всі кроки і надавати якісні послуги для туристів- ТУРСКАНЕР, що здійснює пошук турів усіх операторів і допомагає розсилати підбірку турів з Вашими даними, відгуками і фото готелів (ось так виглядають наші пропозиції для клієнтів https : / / www.

  moituristy.com / status / main / offers / f88 10a-412 / )- СМС-розсилка і імейл-розсилка за допомогою СРМ, кожен менеджер має змогу інформувати своїх клієнтів самостійно, за допомогою розсилок- один з найвищих рівнів заробітків серед турменеджерів України- офіційне працевлаштування в штат фірми, після випробовувально терміну 1 2 місяці- можливість їздити безкоштовно або з величезними знижка в тури- власний розкручений сайт (http : / / www.more-turiv.com.ua)

 • розкручені площадки в соцмережах- велика напрацьована база клієнтів, емейл і смс-розсилки по величезній базі- реклама на платних спеціалізованих онлайн і офлайн ресурсах.
 • Умови до кандидатів : - беремо на роботу людей з досвідом і без досвіду роботи- приймаємо на роботу тільки енергійних, веселих, комунікабельних, вмотивованих, швидких і рішучих- депресивних, лінивих, невмотивованих, повільних відсікаємо відразу

  Повідомте про це
  checkmark

  Thank you for reporting this job!

  Your feedback will help us improve the quality of our services.

  Надіслати заяву
  Моя електронна адреса
  Клацнувши по кнопці "# кнопка", я даю згоду neuvoo на обробку моїх даних та надсилання сповіщень електронною поштою, як це детально описано в Політиці конфіденційності neuvoo. Я можу будь-коли відкликати свою згоду або скасувати підписку.
  Продовжити
  Заява