Продавець-консультант "Sribna Kraina" (ТЦ "Квадрат")
Union Group
Киев, Киев
6 днів тому
source : Jobs.org.ua

Давай у SRIBNA KRAINA отримай круту роботу! SRIBNA KRAINA сучасний ювелірний бренд нового формату. Ми змінюємо уяву про роботу в продажах і відкриваємо нову вакансію : амбасадор краси! Розповідай клієнтам про прикраси професійно, в доступній формі, як кращим друзям.

Надихайся ювелірними трендами : ми вивчаємо їх щодня! В SRIBNA KRAINA ми працюємо в улюблених конверсах та стильних бренд-топах, з 15-ти денним робочим графіком, коли є час на себе, друзів і хобі.

 • Що роблять амбасадори-консультанти SRIBNA KRAINA : надихаються модними трендами й орієнтуються в них; є привітними, комунікабельними, сучасними і легкими на підйом;
 • підбирають найкращі трендові прикраси і створюють стильні образи для клієнтів. Наші умови ідеально підійдуть, якщо ти бажаєш : легко поєднувати роботу з навчанням та особистим життям ;
 • отримувати досвід і задоволення від роботи; мати можливість швидко зростати кар'єрно; бути собою, вдягати те, що подобається і відповідає сучасним трендам.

 • Ми пропонуємо : офіційне працевлаштування з першого дня стажування; 15-денний графік роботи, 3 через 3 з 10 : 00 до 22 : 00;
 • комфортне робоче місце; своєчасну виплату заробітної плати; регулярні бонуси в корпоративному магазині на класні речі; дружню команду класних і надихаючих колег;
 • відпочинок за кордоном для найкращих працівників в результаті року; насичене корпоративне життя в структурі Union Group.

  Працюй сучасно, працюй дружньо та будь амбасадором краси SRIBNA KRAINA! Отримай круту роботу в компанії HAPPY people! А також ми в Union Group за свідомість та соціальну відповідальність у формуванні коллективного імунітету від Covid-19! Ми з радістю приймемо тебе в команду, якщо в тебе вже є повна вакцинація від Covid-19.

  Приходь в команду та отримуй від нас бонус на круті товари у нашому корпоративному магазині. Або ми з легкістю організуємо твою вакцинацію та відзначимо бонусом.

  Адже ми піклуємося про здоров’я та безпеку наших співробітників та кожного нашого клієнта.

  Повідомте про це
  checkmark

  Thank you for reporting this job!

  Your feedback will help us improve the quality of our services.

  Надіслати заяву
  Моя електронна адреса
  Клацнувши по кнопці "# кнопка", я даю згоду neuvoo на обробку моїх даних та надсилання сповіщень електронною поштою, як це детально описано в Політиці конфіденційності neuvoo. Я можу будь-коли відкликати свою згоду або скасувати підписку.
  Продовжити
  Заява