Волонтер
ЗОВГО «Українська спілка інвалідів - УСІ»
Украина, Запорожье
2 днів тому
source : Jobs.ua

Запорізькеобласне відділення Громадської організації Українська спілка інвалідів УСІ створює Запорізький обласний Центр допомоги особам зінвалідністю.

У зв’язку з цим запрошуємо людей зінвалідністю на посаду волонтерів від 18 до 70 років, на повну тачасткову занятість, з можливістю працювати на дому.

Що жнеобхідно робити волонтерові? Це виявлення актуальних на час війнипотреб людей з інвалідністю у ліках та товарах першої необхідності, тадопомога в їх отриманні, а також пошук потенційних інвесторів, тамеценатів серед фізичних та юридичних осіб, як на території містаЗапоріжжя, Запорізької області, Україні, а так і у всьому світі, які небайдужі до життя людей з інвалідністю.

При виникненні питань звертайтеся за зазначеним телефоном, або пишіть на Вайбер, Телеграм.Ознайомитисяз діяльністю Запорізького обласного відділення Всеукраїнськоїгромадської організації Українська спілка інвалідів - УСІ ви зможетеза посиланням :

Повідомте про це
checkmark

Thank you for reporting this job!

Your feedback will help us improve the quality of our services.

Застосувати
Моя електронна адреса
Клацнувши по кнопці "# кнопка", я даю згоду neuvoo на обробку моїх даних та надсилання сповіщень електронною поштою, як це детально описано в Політиці конфіденційності neuvoo. Я можу будь-коли відкликати свою згоду або скасувати підписку.
Продовжити
Заява