Вантажник (Борщагівка)
Фора, ТОВ
Киев, Киев
1 днів тому
source : Jobs.org.ua

Давай знайомитись!Ми успішно розвиваємось з 2002 року.Драйв наш стиль життя, який народжує натхнення.Ми вдосконалюємось та вдосконалюємо, адже якість середовища навколо залежить від наших змін.

Втілення інновацій робить нас лідерами.Ми успішні завдяки продуктивності нашої команди. Запрошуємо відповідального, готового до фізичної праці ВАНТАЖНИКА приєднатися до нашої команди.

Разом з нами ти будеш навчатися та розвиватися у команді однодумців.Ми гарантуємо : - ОФІЦІЙНЕ працевлаштування- ВИСОКУ і СТАБІЛЬНУ заробітну плату- Перспективу КАР'ЄРНОГО зростання- Дружню атмосферуВ нашій команді ти будеш : - Своєчасно розвантажувати товар- Розміщувати товар на складі- Здійснювати подачу товару в торговий залТвоя кар'єра чекає на тебе!Приєднуйся до команди професіоналів!МАКСИМ 0999243492с.

Жуляни, Изяславський пров., колишній ВатутінаПотенційний кандидате!Ми розглядаємо відгуки на вакансії протягом 5 робочих днів.

Якщо Ви не отримали відповіді на Ваше резюме впродовж цього часу не засмучуйтесь : )Це означає, що наразі у нас немає відповідних вакансій, але ми зберегли Ваше резюме у нашій базі кадрового резерву, та якщо вакансія зявиться у майбутньому запропонуємо Вам її для розгляду.

Дякуємо за те, що обрали ФОРУ.

Повідомте про це
checkmark

Thank you for reporting this job!

Your feedback will help us improve the quality of our services.

Надіслати заяву
Моя електронна адреса
Клацнувши по кнопці "# кнопка", я даю згоду neuvoo на обробку моїх даних та надсилання сповіщень електронною поштою, як це детально описано в Політиці конфіденційності neuvoo. Я можу будь-коли відкликати свою згоду або скасувати підписку.
Продовжити
Заява