Адміністратор WMS (Софіївська Борщагівка, вулиця Промислова 25)
Novus
Киев, Киев
4 днів тому
source : Jobs.org.ua

Компанія NOVUS - мережа супермаркетів з міжнародним досвідом. В наших магазинах клієнт завжди забезпечений широким вибором товарів, їх свіжістю та приємною атмосферою.

Тому, асортимент, європейська якість, чистота залів та ненав’язливе обслуговування це те, що робить нас унікальними та неповторними.

У зв’язку із постійним розширенням мережі NOVUS, ми активно шукаємо нових працівників в нашу перспективну команду. Якщо ж ти в пошуках стабільної роботи, ми радо запропонуємо її тобі.

Обов’язки : Підтримка WMS системи на РЦ Оформлення заявок, на службу підтримки, при необхідності. Слідкування за стелажною системою (маркування, актуальні дані на комірках зберігання висота, вага).

Створення та підтримка мапи складу. АВС аналіз та реорганізація місць відбору товару при необхідності. Слідкування за залишками в системах САП і ВМС.

 • Підтримування ВГХ (ваго-габаритні характеристики), надання даних для внесення в систему. Для нас важливо : Знання основ складської логістики;
 • Досвід роботи в торговій мережі від 1 року; Знання САП і ВМС.; Впевнений користувач ПК; Високий рівень відповідальності, комунікабельність, вміння працювати в команді, організованість.

 • Ми гарантуємо : Повне дотримання законодавства (офіційне працевлаштування, оплата відпустки та страхові виплати у разі хвороби);
 • Офіційну та стабільну заробітну плата, яка виплачується 2-чі на місяць (аванс та зарплата); Позмінний графік роботи і можливість часткової зайнятості;
 • Корпоративне навчання (тренінги, ознайомчі екскурсії) та кар’єрне зростання; Комплексні обіди та робочу форму за рахунок компанії;
 • Допомогу з житлом для іногородніх працівників; Графік роботи : 5 / 2 по 8 годин (1 год. обідньої перерви). Телефонуй або ж направляй своє резюме з побажаннями щодо заробітної плати.

  Повідомте про це
  checkmark

  Thank you for reporting this job!

  Your feedback will help us improve the quality of our services.

  Надіслати заяву
  Моя електронна адреса
  Клацнувши по кнопці "# кнопка", я даю згоду neuvoo на обробку моїх даних та надсилання сповіщень електронною поштою, як це детально описано в Політиці конфіденційності neuvoo. Я можу будь-коли відкликати свою згоду або скасувати підписку.
  Продовжити
  Заява