Заточник манікюрного інструменту
Сталекс, ООО
Винница, Винницкая область
4 днів тому
source : Jobs.org.ua

Staleks найбільший український виробник високоякісного інструменту для манікюру та педикюру. Компанія заснована 26 років тому, на сьогоднішній день є лідером ринку в Україні та успішно експортує продукцію до країн Європи.

Зараз у нас відкрита вакансія Заточник манікюрного інструменту .Ми пропонуємо : - Здійснення навчання зі сторони компанії.

 • Офіційне працевлаштування.- Заробітна плата на період навчання становить від 8000 до 10000 грн, після навчання відрядна заробітна плата становить від 10000 до 20000 (і вище) грн.
 • Графік роботи з 8 00 до 17 00, з понеділка по п’ятницю.- Можливість для професійного та фінансового зростання.- Комфортні умови праці.
 • Що для нас важливо : - Досвід роботи на посаді заточника манікюрного інструменту не обов’язковий.- Гарний зір.- Уважність.

 • Розвиненість дрібної моторики рук.- Усидливість та моторність.- Відповідальність та порядність.Основні завдання на посаді : - Заточування ножиць.
 • Робота з абразивними матеріалами.- Робота на гриндері та на алмазному колі.- Здійснення полірування.Для того, щоб почати у нас працювати та розвиватися, Вам потрібно надіслати своє резюме.
 • Якщо у Вас залишилися питання, зателефонуйте нам, 063 248 50 86 Анатолій.Дізнайтесь про нас більше : Сайт нашої компанії : https : / / staleks.

  com / Наш Instagram : https : / / www.instagram.com / staleks official / Facebook : https : / / www.facebook.com / STALEKSCAREER

  Повідомте про це
  checkmark

  Thank you for reporting this job!

  Your feedback will help us improve the quality of our services.

  Застосувати
  Моя електронна адреса
  Клацнувши по кнопці "# кнопка", я даю згоду neuvoo на обробку моїх даних та надсилання сповіщень електронною поштою, як це детально описано в Політиці конфіденційності neuvoo. Я можу будь-коли відкликати свою згоду або скасувати підписку.
  Продовжити
  Заява