Менеджер з продажу ТН "Посуд"
Юг-Контракт
Одесса, Одесская область
10 годин тому
source : Jobs.org.ua
 • Юг Контракт запрошує на вакансію Менеджер з продажу ТН "Посуд". ОСНОВНІ ЗАВДАННЯ : здійснювати гуртові продажі в роздрібні торгові точки, що спеціалізуються на групі Посуд розвивати наявних клієнтів, шукати та залучати новиханалізувати продажі та розробляти спеціальні пропозиції для клієнтівОЧІКУВАННЯ ВІД КАНДИДАТІВ : інтерес до групи товарів Посуд досвід в сфері активних продажів та готовність до польової роботи орієнтація на результат, вміння працювати в команді, високий рівень самоорганізації та відповідальностіМИ ПРОПОНУЄМО : офіційне працевлаштування, оплачувана відпустка (24 календарні дні) та лікарняні графік роботи : Пн-Пт з 9 : 00 до 18 : 00своєчасну виплату заробітної плати, прозору систему мотивації,100% ставка на період навчання компенсація проїзду40% - офісна робота;
 • 60% - польова курси, тренінги, онлайн портал навчання, онлайн бібліотека можливість професійного та кар'єрного розвиткузнижки на весь асортимент для співробітниківЧекаємо вас в нашій команді! Надсилайте резюме!

  Повідомте про це
  checkmark

  Thank you for reporting this job!

  Your feedback will help us improve the quality of our services.

  Надіслати заяву
  Моя електронна адреса
  Клацнувши по кнопці "# кнопка", я даю згоду neuvoo на обробку моїх даних та надсилання сповіщень електронною поштою, як це детально описано в Політиці конфіденційності neuvoo. Я можу будь-коли відкликати свою згоду або скасувати підписку.
  Продовжити
  Заява