ServiceNow Developer
ITFS
Odesa, UA
6 днів тому
source : Just Join IT

JavaScript (regular)

ServiceNow (advanced)

ITFS jest firmą consultingową z Trójmiasta, posiadającą także oddział w Warszawie. Zajmujemy się przede wszystkim rekrutacją specjalistów IT i tworzeniem projektowych Software House dla naszych Klientów z Polski oraz Europy Zachodniej.

W tym procesie rekrutacyjnym poszukujemy ServiceNow Developera

Miejsce pracy : 100% zdalnie

Start : ASAP

Forma współpracy : kontrakt B2B z ITFS- długofalowo

Stawka : 130-140 zł / h + VAT

Zadania :

  • Analiza wymagań
  • Tworzenie i prezentowanie projektów rozwiązań
  • Prototypowanie, tworzenie i ulepszanie istniejących funkcjonalności
  • Utrzymanie i prowadzenie aktualnej dokumentacji
  • Udział w testach i działaniach wdrożeniowych
  • Udział w sesjach analiz, przeglądów wymagań i projektów oraz spotkaniach SCRUM
  • Wymagania :

  • doświadczenie z platformą ServiceNow
  • 3 letnie doświadczenie z JavaScript, HTML5, CSS3
  • praktyczna znajomość REST / SOAP
  • umiejętność programowania obiektowego, MVC
  • doświadczenie z AngularJS, Bootstrap
  • znajomość relacyjnych baz danych
  • znajomość procesów ITIL
  • znajomość języka angielskiego (środowisko międzynarodowe, preferowany poziom C1)
  • Mile widziane :

  • posiadanie certyfikatu ServiceNow (np. CSA, CIS)
  • Proces rekrutacyjny :

  • Wstępna rozmowa telefoniczna z ITFS (ok. 10 min)
  • Rozmowa techniczna z klientem
  • Rozmowa projektowa z klientem
  • Повідомте про це