Фармацевт (Корабельний р-н)
Аптека АНЦ
Николаев, Николаевская область
4 днів тому
source : Jobs.org.ua

Лідер ринку України Національна мережа аптек АНЦ , ШАР , Копійка , Благодія у зв’язку з розширенням запрошує до своєї великої дружної команди Провізора / Фармацевта, що бажає побудувати класну кар'єру і заробляти гідні гроші.

Що ми пропонуємо? Можливість вибору роботи ближче до дому, щоб ви економили час на проїзд і більше присвячували його собі.

Офіційне працевлаштування в штат компанії за моделлю максимальної прозорості згідно з КЗпП. Чітку карту кар'єрного росту від Фармацевта до Завідувача аптекою і Куратора кількох аптек.

Це можливо за 2- 3 роки. Навчання у внутрішньому університеті як офлайн, так і онлайн, щоб ви швидше будували кар'єру і підвищували свій дохід.

Роботизовані технології у нас товарообіг на 50% вищий і обслуговування на 40% швидше. Ви більше заробляєте. Висока заробітна плата + можливість впливати на свій дохід.

Щоквартальне нагородження кращих співробітників цінними призами та заохоченнями. У питаннях зростання всередині компанії ми завжди віддаємо перевагу своїм співробітникам, яких заздалегідь готуємо до підвищення.

Ми визнаємо внесок, оцінюємо старання і ділимося успіхом. За 2020 рік у нашій компанії 80 провізорів / фармацевтів піднялися на посади Завідувачів аптекою.

 • Ми точно спрацюємося, якщо ви : знаєтеся на асортименті лікарських засобів; бажаєте розвиватися і вдосконалювати свої навички;
 • товариські, привітні, любите допомагати іншим; опанували комп’ютер на рівні впевненого користувача; готові підтримувати колег і працювати на спільний результат.

  І якщо ви поділяєте нашу місію : Ми хочемо зробити наших клієнтів здоровішими і красивішими, забезпечуючи їх якісними й доступними препаратами .

  Зі свого боку ми забезпечимо всім необхідним, щоб саме в нашій компанії ви змогли досягнути особистих цілей і реалізувати амбіції.

  Щоб ви розвивалися в дружному колективі, де кожен один одного підтримує та надихає на спільну перемогу. Ви працюватимете в компанії, яка займає позицію 1 за кількістю аптек, а також має найбільшу частку ринку.

  Ми лідери. Наші співробітники лідери. Приєднуйтеся до лідерів! Ольга +380676749668

  Повідомте про це
  checkmark

  Thank you for reporting this job!

  Your feedback will help us improve the quality of our services.

  Застосувати
  Моя електронна адреса
  Клацнувши по кнопці "# кнопка", я даю згоду neuvoo на обробку моїх даних та надсилання сповіщень електронною поштою, як це детально описано в Політиці конфіденційності neuvoo. Я можу будь-коли відкликати свою згоду або скасувати підписку.
  Продовжити
  Заява