Продавець-консультант (ТРЦ River Mall)
Цитрус
Киев, Киев
2 днів тому
source : Jobs.org.ua

Ми у Цитрусі завжди говоримо : Яскраво жити не заборониш . Виглядай як хочеш, думай про все на світі, роби те, що до душі, і працюй у Цитрусі.

У нас діє лише одне правило : відрізнятись дозволено! Запрошуємо в нашу команду Продавця-консультанта Ти проти сірості та буденності?

Ти за все нове? Приходь і працюй! З нами ти отримаєш : Цікаву та активну роботу в яскравій команді Можливість впливати на свій дохід : ставка + KPI Всі умови для професійного і кар'єрного розвитку Можливість працювати з цікавим та унікальним товаром, який можна тестувати Корпоративні ціни на товар в Цитрус, безкоштовне користування електротранспортом в Цитрус Прокат та навчання в Цитрус Академії та інші плюшки Офіційне працевлаштування, оплачувана відпустка та лікарняний З нами ти будеш : Виконувати план продажу Отримувати насолоду від роботи Допомога в виборі гаджетів та аксесуарів (найкращого товару) для клієнтів Дарувати добрий настрій і продавати найкращийтовар та сервіси Проводити підготовку магазину до відкриття Вести викладку товару Брати участь в зборах та тренінгах для персоналу Приєднуйся до нас, якщо : Ти яскрава та активна особистість У твоєму серці любов до людей, електроніки і ґаджетів Ти готовий до навчання і розвитку разом з Цитрус Маєш досвід роботи в продажах (бажано) Цитрус. Відрізнятись дозволено!

Повідомте про це
checkmark

Thank you for reporting this job!

Your feedback will help us improve the quality of our services.

Надіслати заяву
Моя електронна адреса
Клацнувши по кнопці "# кнопка", я даю згоду neuvoo на обробку моїх даних та надсилання сповіщень електронною поштою, як це детально описано в Політиці конфіденційності neuvoo. Я можу будь-коли відкликати свою згоду або скасувати підписку.
Продовжити
Заява