Заступник начальника відділу нагляду у хімічній промисловості у м. Дніпро управління гірничого нагляду, нагляду в промисловості і на об’єктах підвищеної небезпеки
Нова державна служба України
Днепр,49107, ДНІПРОПЕТРОВСЬКА ОБЛАСТЬ обл., ДНІПРО, ШЕВЧЕНКІВСЬКИЙ, вул. Казакова, буд. 1Д
6 днів тому
source : find-job.com.ua

Кваліфікаційні вимоги

Вища освіта за освітнім ступенем не нижче магістра.

Досвід роботи на посадах державної служби категорій Б чи В або досвід служби в органах місцевого самоврядування, або досвід роботи на керівних посадах підприємств, установ та організацій незалежно від форми власності не менше двох років

вільне володіння державною мовою (наявність Державного сертифіката про рівень володіння державною мовою або витяг з реєстру Державних сертифікатів про рівень володіння державною мовою) виданий Національною комісією зі стандартів державної мови

Вимоги до компетентності

Знання законодавства у сфері :

Закону України Про основні засади державного нагляду (контролю) у сфері господарської діяльності

Закону України Про охорону праці

Закону України Про об’єкти підвищеної небезпеки

Постанови Кабінету Міністрів України від 17.04.2019 337 Про затвердження Порядку розслідування та обліку нещасних випадків, професійних захворювань та аварій на виробництві

Постанови Кабінету Міністрів України від 26.10.2011 1107 Про затвердження Порядку видачі дозволів на виконання робіт підвищеної небезпеки та на експлуатацію (застосування) машин, механізмів, устатковання підвищеної небезпеки

Посадові обовязки

Готує начальнику відділу пропозиції для внесення в плани роботи відділу. Здійснює контроль за виконанням інспекторським складом відділу плану роботи, рішень, наказів (розпоряджень), доручень керівника Головного управління Держпраці у Дніпропетровській області та його заступників, керівництва управління гірничого нагляду, нагляду в промисловості і на об’єктах підвищеної небезпеки, перевіряє роботу інспекторського складу, надає начальнику відділу дані по інспекторському складу з висновками про їх роботу, вживає заходів щодо поліпшення їх роботи та своєчасного усунення виявлених недоліків.

Вивчає ділові і професійні якості інспекторського складу, вживає заходів по раціональному їх використанню. Контролює ведення у відділі документації, в т.

ч. про наглядову діяльність, травматизм у формі, відповідній до встановлених вимог.

Організовує за спрямуванням та координацією начальника відділу та / або здійснює особисто державний нагляд (контроль) за додержанням вимог законодавства України про охорону праці та промислової безпеки, у сфері безпечного проведення робіт та поводження з вибуховими матеріалами промислового призначення, робіт з утилізації звичайних видів боєприпасів, ракетного палива і вибухових матеріалів військового призначення в галузях, згідно переліку закріплених підприємств, установ і організацій незалежно від форм власності, за всіма фізичними та юридичними особами, які відповідно до законодавства використовують найману працю.

Здійснює контроль за виконанням приписів, актів, виданих відділом за результатами перевірок.

Організовує за спрямуванням та координацією начальника відділу та / або здійснює особисто заходи державного нагляду (контролю) за додержанням законодавства про працю, зайнятість населення, загальнообов’язкове державне соціальне страхування в частині призначення, нарахування та виплати допомоги, компенсацій, надання соціальних послуг та інших видів матеріального забезпечення з метою дотримання прав і гарантій застрахованих осіб.

Здійснює за спрямуванням та координацією начальника відділу контроль за своєчасністю та об’єктивністю розслідування нещасних випадків на виробництві, їх документальним оформленням і веденням обліку, виконання заходів з усунення причин нещасних випадків.

Організовує та проводить розслідування, веде облік аварій і нещасних випадків, які підлягають спеціальному розслідуванню, аналізує їх причини, готує пропозиції щодо запобігання таким аваріям і випадкам.

 • Бере участь у : підготовці пропозицій щодо формування державної політики у сферах промислової безпеки, охорони праці на об’єктах хімічної, целюлозно-паперової промисловості та підприємствах (об’єктах) водопровідно-каналізаційного господарства;
 • веденні обліку посудин, що працюють під тиском; проведенні державної експертизи (перевірки) технологічної, конструкторської, технічної документації впровадження нових технологій, виготовлення засобів виробництва, засобів колективного та індивідуального захисту на відповідність їх нормативним актам про охорону праці;
 • прийнятті закінчених будівництвом об’єктів промислового та виробничого призначення, об’єктів, машин, механізмів, устаткування підвищеної небезпеки;
 • погодженні проектів стандартів, технічних умов, інших документів на засоби праці та виробництва, технологічні процеси; проведенні навчання і перевірки знань з питань промислової безпеки та охорони праці.

  Організовує вивчення, узагальнення і поширення досвіду роботи на піднаглядових підприємствах в частині створення безпечних умов праці та експлуатації об’єктів, а також організовує правове та технічне навчання інспекторського складу із залученням фахівців Головного управління Держпраці у Дніпропетровській області, підприємств, організацій і установ.

  Здійснює якісне оформлення і своєчасно представляє звітну документацію (звіти, довідки, інформації і т.п.) відділу. Здійснює контроль за якістю виданих роботодавцям (керівникам) підприємств інспекторських приписів, наявність інформацій від них щодо усунення порушень зазначених у раніше виданих приписах.

  Складає у випадках, передбачених законом, протоколи про адміністративні правопорушення, розглядає справи про такі правопорушення і накладає адміністративні стягнення.

  Організовує та здійснює розгляд звернень громадян та організацій з питань, пов’язаних з діяльністю відділу, підготовку проектів відповідей на них (у межах компетенції).

  Забезпечує оперативне вирішення поточних питань, що виникають у повсякденній діяльності відділу.

  Проводить інформаційно-роз’яснювальну роботу в засобах масової інформації та на підконтрольних його відділу підприємствах щодо вимог Закону України Про охорону праці , про стан аварійності, профзахворювання і травматизму, а також про опрацювання заходів щодо запобігання цим подіям.

  Виконує накази (розпорядження), окремі доручення, доручення керівництва Головного управління Держпраці у Дніпропетровській області, керівництва управління гірничого нагляду, нагляду в промисловості і на об’єктах підвищеної небезпеки, керівництва відділу та інші обов’язки, передбачені законодавством України.

  Інформація про строковість чи безстроковість призначення на посаду

  Безстрокова

  Строк призначення особи, яка досягла 65-річного віку, становить один рік з правом повторного призначення без обов’язкового проведення конкурсу щороку

  Умови оплати праці

  посадовий оклад 6700 грн,

  надбавки, доплати, премії та компенсації відповідно до статті 52 Закону України Про державну службу ,

  надбавка до посадового окладу за ранг державного службовця відповідно до постанови Кабінету Міністрів України від 18.01.2017 15 Питання оплати праці працівників державних органів (із змінами)

  Термін подачі заявок : 2022-01-24

  Повідомте про це
  checkmark

  Thank you for reporting this job!

  Your feedback will help us improve the quality of our services.

  Застосувати
  Моя електронна адреса
  Клацнувши по кнопці "# кнопка", я даю згоду neuvoo на обробку моїх даних та надсилання сповіщень електронною поштою, як це детально описано в Політиці конфіденційності neuvoo. Я можу будь-коли відкликати свою згоду або скасувати підписку.
  Продовжити
  Заява