Специалист по тендерам
Боровский Б.Л., ФЛП
Винница, Винницкая область
1 днів тому
source : Jobs.org.ua

Вимоги : - Вища освіта.- Досвід роботи в галузі публічних закупівель від 1 року.- Знання Закону України Про публічні закупівлі .

 • Добрі комунікативні навички, дисциплінованість, відповідальність, пунктуальність, порядність, честність- Вміння спілкуватися та грамотно писати українською мовою.
 • Досвід роботи на електронних платформах Prozorro, Smart Tender, Zakupki prom, dzo, E-tender, zakupivli24.pb.ua- Навички договірної та претензійної роботи- Високий рівень грамотності і уважності у роботі з документамОбов’язки : - Робота у сфері публічних закупівель на підприємстві.
 • Організація торгів на авторизованому майданчику закупівель, контроль та дотримання вимог та термінів проведення торгів.
 • Робота з державними органами України, підприємствами, установами, організаціями незалежно від форми власності як українськими, так і закордонними.
 • Представництво підприємства як Замовника в ході проведення відповідних торгів.- Ведення офіційного листування.- Контроль за укладенням та виконанням договорів за результатами проведення закупівель.
 • Претензійно-позовну роботу;- Проведення аналізу закупівель, вибір найбільш вигідних тендерів для участі;- Підготовку повного пакету документів для участі у тендері, а також пакету документів переможця - Розрахунок економічної доцільності участі в тендері, формування ціни пропозиції;
 • Участь у виробленні тактики для перемоги в торгах, залежно від замовника та потенційних конкурентівдетальна информація за телефоном 067 4321 874 Богдан Леонідович
 • Повідомте про це
  checkmark

  Thank you for reporting this job!

  Your feedback will help us improve the quality of our services.

  Надіслати заяву
  Моя електронна адреса
  Клацнувши по кнопці "# кнопка", я даю згоду neuvoo на обробку моїх даних та надсилання сповіщень електронною поштою, як це детально описано в Політиці конфіденційності neuvoo. Я можу будь-коли відкликати свою згоду або скасувати підписку.
  Продовжити
  Заява