Водій категорії СЕ
Jupiter LV
Украина, Львов
5 днів тому
source : Jobs.ua
 • з досвідом роботи та без досвідуприсилати Резюме на пошту turbojobs i.uaУмови роботи водій CE в UE : Трудовий договір Заробітна плата 4000 злотих / місяць водій без досвіду - нуль, ніколи не їздив 5000-6000 злотих / місяць водій з досвідом в Україні 7000-8000 злотих / місяць для досвідченого водія в ЄС мінімум 1 рік досвід Оплата за кожен робочий день, також уїкенди МерседесActros, Renault, DAF, MAN євро 5 і 6 причепи типу брезенти або силоси -Робота у всіх країнах Європейського союзу Після закінчення візи - карта перебування - Документи до візи - заява 7-14 днів;
 • воєводський дозвіл 30 днів - Квартира після приїзду безкоштовне - Підготовка для не досвідченого водія, ми не платимо за стажування- Стажування з другим водієм 2-4 залежні тижні від водія Від кандидатів потрібно : - водійське Посвідчення CE і карта водія - Важлива віза - Робота : 2 місяці в роботі - 1 місяць в домі або інше Принципи приїзду водія 1.

  Якщо водій має посвідчення категорії C, видане перед 10 / 09 / 2009, - час очікування на старт роботи 2 тижні 2. Підготовка код 95 + медичне і психологічне дослідження 800 pln - 1 тиждень 3.

  Решта документів - 1 тиждень 4. Якщо водій має право їзди категорії C, видане по 10 / 09 / 2009, - час очікування на старт роботи 6 тижнів .

  Підготовка код 95 + медичне і психологічне дослідження 1500 pln - 1 тиждень 6. Решта документів - 1 тиждень

  Повідомте про це
  checkmark

  Thank you for reporting this job!

  Your feedback will help us improve the quality of our services.

  Надіслати заяву
  Моя електронна адреса
  Клацнувши по кнопці "# кнопка", я даю згоду neuvoo на обробку моїх даних та надсилання сповіщень електронною поштою, як це детально описано в Політиці конфіденційності neuvoo. Я можу будь-коли відкликати свою згоду або скасувати підписку.
  Продовжити
  Заява