Старший секретар суду
Нова державна служба України
Луганск,92400, ЛУГАНСЬКА ОБЛАСТЬ обл., МАРКІВСЬКИЙ РАЙОН, МАРКІВКА, площа Соборна, 31
6 днів тому
source : find-job.com.ua

Кваліфікаційні вимоги

ступінь вищої освіти не нижче бакалавра - юридична, гуманітарна, економічна, технічна та інші напрямки освіти

Вимоги до компетентності

Вільне володіння державною мовою

Посадові обовязки

1.Організовує та забезпечує належну роботу канцелярії суду. Організовує та контролює прийом, реєстрацію кореспонденції, що надійшла до суду.

Організовує та забезпечує належне здійснення прийому громадян працівниками канцелярії суду. Розподіляє обов’язки між працівниками канцелярії суду, контролює виконання ними функціональних обов’язків.

Організовує підготовку та передачу до архіву суду судових справ за минулі роки, провадження у яких закінчено, а також іншої документації канцелярії суду за минулі роки.

2.Здійснює контроль за своєчасним та якісним зверненням судових рішень до виконання, контролює відкликання виконавчих документів у разі припинення виконання, здійснює контроль за своєчасною здачею судових справ до канцелярії суду, за направленням судових справ із скаргами, поданнями до судів вищих інстанцій.

Здійснює контроль за видачею копій судових документів, які зберігаються в канцелярії суду. Веде облік та контроль за виконанням судових доручень, що надійшли з інших судів України та іноземних держав.

Контролює ведення обліково-статистичних карток в електронному вигляді.

3.Здійснює реєстрацію в автоматизованій системі документообігу суду судових справ в день їх надходження та автоматичний розподіл справ, інших передбачених законом процесуальних документів, що подаються до суду і можуть бути предметом судового розгляду та підлягають судовому розподілу під час їх реєстрації.

Вносить відповідно до своїх прав та функціональних обов’язків до бази даних автоматизованої системи документообігу суду інформацію передбачену Положенням про автоматизовану систему документообігу суду.

Здійснює облік операцій щодо сплати та повернення судового збору. Вносить інформацію щодо реєстрації справ до журналу обліку судових справ за участю присяжних.

Здійснює внесення у картку на особу та у картку обліку сум шкоди, завданої злочином відомостей про набрання вироком законної сили по всім справам на наступний день після набрання судовим рішенням (вироком, ухвалою) законної сили, роздрукування картки, надання на перевірку та підписання головуючому судді.

4.Організовує роботу з обліку та зберігання судових справ, речових доказів, документів первинного обліку. Здійснює зберігання печаток суду : гербової печатки, кутового штампу суду, печатки канцелярія , штампу з оригіналом згідно .

5.Складає за встановленими формами статистичні звіти. Надає щомісячну інформацію щодо статистичних даних суду. Забезпечує своєчасне подання всіх форм звітів територіальному управлінню державної судової адміністрації та відповідному територіальному управлінню статис тики Держкомстату за своїм місцезнаходженням.

Координує роботу з питань ведення статистики з відповідними апеляційним судом, територіальним управлінням державної судової адміністрації, територіальним управлінням статистики Держкомстату, підрозділами органів внутрішніх справ, прокуратури, інших правоохоронних органів.

Веде справи із статистичними звітами та справи з питань обліково-статисти чної роботи (згідно з номенклатурою справ суду).

6.Здійснює прийом судових справ після їх розгляду до канцелярії суду та перевіряє їх належне оформлення, проводить аналітичну роботу щодо строків здачі справ до канцелярії суду, готує відповідні пропозиції з удосконалення цієї роботи, систематично доповідає голові суду та керівникові апарату про випадки порушення термінів здачі судових справ до канцелярії суду.

7.Здійснює ведення номенклатурних справ. Збирає пропозиції щодо складання номенклатури справ суду, узагальнює їх, за погодженням із керівником апарату формує номенклатуру справ суду та після погодження з відповідними архівними установами подає на затвердження голові суду.

8.Бере участь в аналітичній роботі з питань організації діловодства в суді. Проводить аналіз стану діловодства та судової статистики в суді за підсумками кожного звітного періоду, здійснює розробку пропозицій з підвищення рівня цієї роботи.

Уносить пропозиції до плану роботи суду з питань організації діловодства, судової статистики, контролює виконання відповідних розділів плану роботи суду.

9.Постійно підвищує свій професійний рівень, своєчасно та в повному обсязі відстежує зміни в законодавстві, вивчає нові правила та процедури.

Проводить навчання з працівниками канцелярії суду, надає їм практичну та методичну допомогу.

10.Виконує доручення голови суду та керівника апарату суду щодо організації роботи канцелярії суду.

Інформація про строковість чи безстроковість призначення на посаду

Безстроково

Строк призначення особи, яка досягла 65-річного віку, становить один рік з правом повторного призначення без обов’язкового проведення конкурсу щороку

Умови оплати праці

Посадовий оклад 5010 грн.

надбавка за вислугу років, надбавки за ранг державного службовця, премія (за наявності достатнього фонду оплати праці)

Термін подачі заявок : 2022-01-13

Повідомте про це
checkmark

Thank you for reporting this job!

Your feedback will help us improve the quality of our services.

Застосувати
Моя електронна адреса
Клацнувши по кнопці "# кнопка", я даю згоду neuvoo на обробку моїх даних та надсилання сповіщень електронною поштою, як це детально описано в Політиці конфіденційності neuvoo. Я можу будь-коли відкликати свою згоду або скасувати підписку.
Продовжити
Заява