Менеджер з продажу нерухомості Вишневе, Боярка, Святопетрівське, з навчанням
«La Vida»
Украина, Киев
23 годин тому
source : Jobs.ua

Агенція нерухомості La Vida - 10 років успішної роботи, 5 філіалів, співробітників. Ми спеціалізуємося на купівлі-продажу, оренді житлової нерухомості в Києві та області.

У зв’язку з відкриттям офісу на Петропавлівській Борщагівці, шукаємо в нашу компанію активних і цілеспрямованих фахівців з продажу, які вміють працювати на результат, і хочуть розвиватися як фінансово, так і професійно.

То ж якщо ти проживаєш в цій локації (Соф.Б. Петропавлівська Б., Вишневе, Святопетрівське.) і не хочеш довго добиратись на роботу і назад для тебе робота у нас буде пріоритетом, працюватимеш біля дому.

Ми працюємо на вторинному ринку житла, це відповідально і дуже вигідно, складно, але цікаво.У нас багато клієнтів, яким потрібна твоя допомога у вирішенні питання з нерухомість.

Чим старанніше і якісніше ти працюєш, тим більше заробіток все просто. Обмеження по доходу відсутні верхньої планки немає.

 • ОСЬ ОСНОВНІ ЗАВДАННЯ, ЯКІ ТОБІ ПОТРІБНО ВИКОНУВАТИ : Активні продажі послуг нашої компанії в сфері житлової та комерційної нерухомості;
 • Телефонні і особисті переговори з клієнтами (як з продавцями, так і з покупцями об&#;єктів нерухомості);Підбір та презентація варіантів покупки;
 • Робота з базою клієнтів;Супровід клієнта на всіх етапах продажу. Від першого дзвінка до угоди.ОСЬ ТВОЇ ОСНОВНІ ЯКОСТІ, ЯКІ ВАЖЛИВІ НАМ : Ти повинен хотіти багато продавати багато заробляти;
 • Перевагою буде досвід роботи в продажах;Комунікабельність і велике бажання допомогти клієнту у виборі нерухомості. Наше завдання виконати це настільки якісно і прозоро, щоб клієнт не замислюючись звертався до нас знову;
 • Стресостійкість в будь-яких ситуаціях, вміння вести переговори;Навички роботи з базами даних і офісними програмами;Грамотна мова і презентабельний зовнішній вигляд.

 • На кожній зустрічі з клієнтом ти обличчя компанії!ДЛЯ ТОГО, ЩОБ ТИ ЯКІСНО ВИКОНУВАВ СВОЮ РОБОТУ, і заробляти більше, МИ даємо ТАКІ ІНСТРУМЕНТИ : Стартове навчання, яке проводять успішні керівники La Vida;
 • Рекламну і юридичну підтримку;Офіс на Петропавлівській Б., м. Університет (навчання);Роботу біля дому (Софіївська Б., Петпроп.

  Б., Вишневе ) ;Підтримка активного і успішного колективу.І найголовніше ми не шукаємо найманих працівників, ми шукаємо партнерів, які будуть дивитися з нами в одному напрямку, і заробляти гроші, а не просто їх отримувати!Детальніше про умови розповімо на співбесіді.

  Чекаємо на твоє резюме або дзвінок ... 90 Юрій

  Повідомте про це
  checkmark

  Thank you for reporting this job!

  Your feedback will help us improve the quality of our services.

  Застосувати
  Моя електронна адреса
  Клацнувши по кнопці "# кнопка", я даю згоду neuvoo на обробку моїх даних та надсилання сповіщень електронною поштою, як це детально описано в Політиці конфіденційності neuvoo. Я можу будь-коли відкликати свою згоду або скасувати підписку.
  Продовжити
  Заява