Продавець-касир (вулиця Текстильна, 28)
EVA, Линия магазинов
Тернополь, Тернопольская область
5 днів тому
source : Jobs.org.ua

Запрошуємо на роботу на продавеця-касира в магазин. Заробляй та отримуй нові навички на посаді продавця-касира! Можливе працевлаштування без досвіду роботи.

Робота створена для тебе, якщо : Є бажання опанувати роботу з касою. Навчитись правильно консультувати клієнтів з питань товару.

Дізнатись основи стандартів обслуговування клієнтів. Отримати досвід роботи з товаром (проведення інвентаризацій, викладок, перевірки асортименту та ін.

Кожен новачок в магазині EVA проходить навчання в легкій ігровій формі, а отже ніякого нудного зазубрювання інформації! Не хочеш довго працювати на одній посаді?

Старайся і тебе планово підвищать менше, ніж за рік! На тебе чекають бонуси, програми мотивації і робота в дружній команді! Надсилай резюме, якщо : Маєш середню / середню спеціальну / вищу освіту Вільно володієш українською Доброзичливий (а) Комунікабельний (а) Цілеспрямований (а) та відповідальний (а) Що потрібно робити : Консультувати клієнтів з питань товару.

Працювати за касовим апаратом. Виконувати планові показники з продажу і стандартів обслуговування Викладати товар, слідкувати за асортиментом, за дотриманням термінів придатності Брати участь в проведенні інвентаризацій Працюй зручно працюй позмінно! Давай з нами! Кар'єру краще будувати, а не ховати!

Повідомте про це
checkmark

Thank you for reporting this job!

Your feedback will help us improve the quality of our services.

Застосувати
Моя електронна адреса
Клацнувши по кнопці "# кнопка", я даю згоду neuvoo на обробку моїх даних та надсилання сповіщень електронною поштою, як це детально описано в Політиці конфіденційності neuvoo. Я можу будь-коли відкликати свою згоду або скасувати підписку.
Продовжити
Заява