Провідний спеціаліст по будівельним роботам
Corum Group
Днепрорудное, Запорожская область
1 хвилин тому
source : Jobs.org.ua

Вимоги : - Вища технічна освіта.- Інженер-будівельник.- Досвід роботи в Будівництві промислових об'єктів не менше 8-ми років.

 • Досвід роботи на аналогічній посаді не менше 4-х років.- Наявність керівного досвіду.- Вільна робота в програмах AutoСАD, пакеті программMS Office (в т.
 • ч. MSProject).Умови роботи : повна зайнятістьОбов’язки : 1. Здійснення : - технічного нагляду за виконанням будівельних робіт;
 • контролю за ходом будівництва;- щоденного оперативного обліку ходу будівництва;- контролю за якістю будівельних робіт, а також якістю застосовуваних матеріалів, виробів, конструкцій.
 • оперативного планування і поточного обліку обсягів виконаних будівельних робіт (підготовка оперативного плану виробничої програми на наступний місяць, прогнозу виконання оперативного плану поточного місяця і факту виконання оперативного плану попереднього місяця по будівельним роботам);
 • контролю за відповідністю обсягу виконуваних робіт проектам і кошторисних розрахунках; контролю термінів виконуваних робіт;
 • 2. Складання графіків виконання будівельних робіт за проектом (за всіма будівельними підрядним організаціям, задіяним у проекті).

  3. Організація і участь в роботі комісій по проміжне прийняття виконаних обсягів будівельних робіт.4. Участь у прийомі закінчених будівництвом об'єктів у Підрядників і здачі їх в експлуатацію.

  5. Бере участь у прийманні устаткування від постачальників.- Виконання інших посадових обов’язків.

  Повідомте про це
  checkmark

  Thank you for reporting this job!

  Your feedback will help us improve the quality of our services.

  Надіслати заяву
  Моя електронна адреса
  Клацнувши по кнопці "# кнопка", я даю згоду neuvoo на обробку моїх даних та надсилання сповіщень електронною поштою, як це детально описано в Політиці конфіденційності neuvoo. Я можу будь-коли відкликати свою згоду або скасувати підписку.
  Продовжити
  Заява