Вантажник
RetailGroup
Киев, Киев
4 днів тому
source : Jobs.org.ua

Вантажникгіпермаркету ВЕЛМАРТ (м. Київ, вул. Чорнобильська 16 / 80)Торгова мережа гіпермаркетів ВЕЛМАРТ одна з найбільших роздрібних мереж в Україні запрошує до своєї команди ВантажникаМрієш про компанію, яка гарантує стабільність, розвиток та своєчасну виплату заробітної плати?

Рушай до нас !Ми гарантуємо : - Високу оплату праці, яку ти отримаєш вчасно 2 рази на місяць- Спецодяг за рахунок компанії- Широкі можливості кар'єрного та професійного росту- Безкоштовне навчання за рахунок компанії- Зручний графік роботиЩо необхідно робити : - Своєчасно розвантажувати товар- Розміщувати товар на складі- Вивозити товар в торгівельний залДля нас важливо, щоб наш співробітник був : - Відповідальним- Активним та уважним- З бажанням працювати і розвиватися в сфері торгівліМісце роботи : м.

Київ, вул. Чорнобильська 16 / 80 ст.м. АкадемгородокБільш детальна інформація за телефоном : (0674132405 Майборода Наталія Владиславівна)Дзвони зараз!Приходь до нас на співбесіду сьогодні!Ми чекаємо саме тебе!

Повідомте про це
checkmark

Thank you for reporting this job!

Your feedback will help us improve the quality of our services.

Надіслати заяву
Моя електронна адреса
Клацнувши по кнопці "# кнопка", я даю згоду neuvoo на обробку моїх даних та надсилання сповіщень електронною поштою, як це детально описано в Політиці конфіденційності neuvoo. Я можу будь-коли відкликати свою згоду або скасувати підписку.
Продовжити
Заява