головний державний соціальний інспектор
Нова державна служба України
Винница, Винницкая область
1 днів тому
source : Jobs.org.ua

Кваліфікаційні вимогиВища освіта за освітнім ступенем не нижче бакалавра, молодшого бакалавра Посадові обов'язки1. Здійснення перевірки достовірності та повноти поданої заявниками інформації про доходи та майновий стан осіб, які входять до складу сім’ї, що звертається за призначенням державної соціальної допомоги, перевіряє правильність оформлення відповідних документів та їх достовірність2.

проведення вибіркових перевірок особових справ одержувачів державної соціальної допомоги за рішенням начальника управління соціального захисту населення або його заступника3.

складання актів за підсумками перевірки з висновками щодо правильності призначення державної соціальної допомоги4. здійснення моніторингу призначення та виплати державної соціальної допомоги і проводить аналіз причин порушення законодавства з питань надання державної соціальної допомоги5.

прийняття участі у формуванні бази даних про осіб, які одержують державну соціальну допомогу6. підготовка у разі потреби позовів до судових органів щодо стягнення надміру виплаченої та наданої з порушенням законодавства державної соціальної допомоги та контроль за відшкодуванням коштів7.

підготовка пропозицій щодо припинення надання державної соціальної допомоги, позбавлення права на продовження строку її надання, зменшення розміру допомоги у випадках, передбачених законодавством8.

надання фізичним та юридичним особам консультації та рекомендації з питань призначення державної соціальної допомоги9. проведення роз’яснювальної роботи, у тому числі у засобах масової інформації, з питань надання державної соціальної допомоги10.

виконання інших обов’язків відповідно до законодавства Інформація про строковість чи безстроковість призначення на посадуНа період дії карантину, установленого Кабінетом Міністрів України з метою запобігання поширенню на території України гострої респіраторної хвороби COVID-19, спричиненої коронавірусом SARS-CoV-2, та до дня визначення суб’єктом призначення або керівником державної служби переможця за результатами конкурсного відбору відповідно до законодавства.

Умови оплати праціПосадовий оклад 5300,00 гривень,надбавка за ранг державного службовцянадбавка за вислугу років 3 відсотки посадового окладу за кожний календарний рік стажу державної служби, але не більше 50 відсотків посадового окладу,інші виплати, премії у разі встановлення Термін подачі заявок : 2020-09-15

Повідомте про це
checkmark

Thank you for reporting this job!

Your feedback will help us improve the quality of our services.

Надіслати заяву
Моя електронна адреса
Клацнувши по кнопці "# кнопка", я даю згоду neuvoo на обробку моїх даних та надсилання сповіщень електронною поштою, як це детально описано в Політиці конфіденційності neuvoo. Я можу будь-коли відкликати свою згоду або скасувати підписку.
Продовжити
Заява