Медичний реєстратор
ДІЛА, Медична лабораторія
Киев, Киев
2 днів тому
source : Jobs.org.ua

Медична Лабораторія ДІЛА запрошує на роботу у зв"язку з розширенням штату компанії Медичного реєстратора без досвіду роботи.

Обов'язки : Прийом, реєстрація, сортування, підготовка біоматеріалу (БМ) до дослідженняКонтроль отримання і якості БМФормування резерву БМОформлення результатів дослідження в базі даних.

Досвід роботи : Розглядаємо кандидатів без досвіду роботи, є навчання. Можливості та переваги роботи в МЛ ДІЛА : Офіційне працевлаштування та повна зайнятістьКонкурентна та стабільна заробітна платаОбмін досвідом з кращими представниками професіїСоціальні гарантії (24 календарні дні відпустки та оплачувані лікарняні)Компенсаційний пакет лабораторних дослідженьНавчання за рахунок компаніїДружній колектив та підтримка наставника на період випробувального терміну Графік роботи : денна зміна - з 8 : 00 до 20 : 00, нічна зміна - з 21 : 30 до 6 : 30.

Після нічної зміни таксі за рахунок компанії.Бонуси за роботу в нічні зміни. Долучайтесь до колективу, що сприяє розвитку лабораторної діагности заради здоров'я кожної людини!

Повідомте про це
checkmark

Thank you for reporting this job!

Your feedback will help us improve the quality of our services.

Надіслати заяву
Моя електронна адреса
Клацнувши по кнопці "# кнопка", я даю згоду neuvoo на обробку моїх даних та надсилання сповіщень електронною поштою, як це детально описано в Політиці конфіденційності neuvoo. Я можу будь-коли відкликати свою згоду або скасувати підписку.
Продовжити
Заява