Спеціаліст з пожежної безпеки
Укртелеком, АТ
Львов, Львовская область
17 годин тому
source : Jobs.org.ua

Компанія АТ Укртелеком національний оператор та один із об'єктів критичної інфраструктури, тому наша діяльність є стратегічно важливою для функціонування всієї країни.

Ми робимо все, аби забезпечити якісним зв’язком локальних користувачів, органи державної влади, соціальної сфери та надати підтримку ЗСУ й ТрО.

Приєднуйтеся до нашої непереможної команди та будемо працювати на благо країни разом! Чекаємо на ваше резюме на вакансію Cпеціаліст з пожежної безпеки.

 • Основні робочі задачі : - Організація та забезпечення протипожежного захисту об'єктів.- Здійснення контролю за дотриманням належних протипожежних вимог в структурних підрозділах філії;
 • Проводення вступних інструктажів з питань пожежної безпеки;- Організація та проводення перевірок протипожежного стану приміщень, будівель та споруд філії та її структурних підрозділів;
 • Ведення документації з питань пожежної безпеки та своєчасне внесення до неї відповідних змін та доповнень;- Проведення формування платежів та внесення первинних бухгалтерських документів в АС Афіна по кодам витрат за напрямком пожежна безпека .
 • Ви наш кандидат, якщо : - Ви маєте вищу освіту;- Маэте знання законодавства та нормативної документації з питань пожежної безпеки;
 • Ви впевнений користувач ПК : Microsoft Word, Excel, Outlook, PowerPoint та досвід роботи в автоматизованих системах;- Маєте впорядкований пакет документів (зокрема, приписне свідоцтво або військовий квиток).
 • Ми пропонуємо : - Офіційне працевлаштування та можливість працювати віддалено;- Команду однодумців, яка може надати допомогу і підтримку;
 • Середовище для постійного професійного розвитку навіть в умовах воєнного часу.
 • Повідомте про це
  checkmark

  Thank you for reporting this job!

  Your feedback will help us improve the quality of our services.

  Застосувати
  Моя електронна адреса
  Клацнувши по кнопці "# кнопка", я даю згоду neuvoo на обробку моїх даних та надсилання сповіщень електронною поштою, як це детально описано в Політиці конфіденційності neuvoo. Я можу будь-коли відкликати свою згоду або скасувати підписку.
  Продовжити
  Заява