Менеджер ресторану (кухонні технології)
Сильпо, сеть супермаркетов
Киев, Киев
22 годин тому
source : Jobs.org.ua
 • Офіс Ресто компанії Сільпо запрошує у свою команду Менеджера (кухонні технології). Для роботи Вам знадобляться : Знання технологій та правил роботи із продукцією кухні;
 • Вміння розробляти нові страви; Лідерські якості; Навички організації масових навчань; Знання сучасних трендів обслуговувань.

 • Вашими основними обов’язками будуть : Контроль якості та відповідності страв; Контроль дотримання технологій та стандартів;
 • Аналіз затребуваності меню; Розробка і впровадження нових страв; Щоквартальні перевірки філіалів; Навчання персоналу. Приєднуйтесь до команди Сільпо та : Розраховуйте на нас.

  Стабільна зарплата та офіційне працевлаштування. Їжте смачно. Знижки на власне виробництво Сільпо (кулінарія, випічка, кондитерські вироби, чай та кава).

  Будьте здорові. Медична страховка та страхування життя та від нещасних випадків. Вливайтеся миттєво. Допомога колег і керівників у адаптації новачків.

  Пишайтеся роботою. Кар'єра в компанії, що входить до ТОП-ритейлерів України. Всебічно розвивайтеся. Різноманітні тренінги, пільги на вивчення іноземної мови або відвідування спортивних закладів.

  Спілкуйтеся вільно, пропонуйте сміливо. Відкрита лінія для важливих питань, екологічних та інноваційних ідей працівників.

  Почувайтеся особливо. Спеціальні пропозиції в компаніях, що належать Fozzy Group. Розважайтеся на роботі. Захопливі розваги, мотиваційні програми та конкурси.

  Повідомте про це
  checkmark

  Thank you for reporting this job!

  Your feedback will help us improve the quality of our services.

  Надіслати заяву
  Моя електронна адреса
  Клацнувши по кнопці "# кнопка", я даю згоду neuvoo на обробку моїх даних та надсилання сповіщень електронною поштою, як це детально описано в Політиці конфіденційності neuvoo. Я можу будь-коли відкликати свою згоду або скасувати підписку.
  Продовжити
  Заява