Digital-маркетолог
УАБМ
Украина, Киев
3 днів тому
source : Jobs.ua

Компанія - офіційний імпортер та дистрибутор лікарських засобів ТМ Heel в Україні відкриває конкурс на вакансію Digital-маркетолог.

Запрошуємо приєднатися до нашої команди, щоб долучитися до digital-трансформації в медичній сфері та вивести компанію на якісно новий рівень!Наші сайти : heel-apteka.

com.ua / , uabm.org / Робота в нашій компанії це : Можливості для навчання, професійного розвитку та кар'єрного росту (в тому числі можливості відвідування спеціалізованих івентів в західноєвропейських країнах).

Цікаві завдання, насичений темп роботи у режимі багатозадачності.Гнучкий графік : з 09 : 00 до 17 : 00, (Пн.-Пт.), можлива частково віддалена робота!Сучасне робоче місце в офісі та корпоративний транспорт з різних районів Києва.

Офіційне працевлаштування (оплачувана відпустка та лікарняні).Корпоративне харчування.Твої завдання : Просування освітніх заходів компанії в інтернеті по всіх ключових діджитал каналах.

 • Визначення потреб ЦА та моделі поведінки в інтернеті.Повна координація процесів від розробки продукту до збору зворотного зв'
 • язку.Координація створення сайтів, посадкових сторінок медичної тематики, адміністрування.Розробка рекламних креативів та контенту для сайтів спільно з підрядниками.

  Робота з базою, сегментування, прямий маркетинг.Аналіз ефективності рекламних кампаній по всіх каналах продажу, оптимізація витрат, перерозподіл бюджету.

  Ти наш кандидат, якщо : Маєш досвід роботи в сфері digital-маркетингу від 2-ох років.Навички роботи з адмін.панелями (Wordpress, базові знання HTML), Google Ads.

  Знання онлайн інструментів просування та практичні навички їх застосування.Досвід налаштування і запуску реклами в Facebook.

  Досвід просування Youtube каналів, участь у створенні контенту.Базові знання програм розсилок.Досвід написання ТЗ для розробників.

  Цікаво? Тоді чекаємо твоє резюме з побажанням по рівню ЗП. Стань частиною нашого прогресивного колективу!Відправляючи резюме на запропоновану вакансію, Ви надаєте добровільну згоду на обробку Ваших персональних даних зазначених в резюме, в порядку та у спосіб, що передбачені ЗУ Про захист персональних даних 2297-VI.

  Повідомте про це
  checkmark

  Thank you for reporting this job!

  Your feedback will help us improve the quality of our services.

  Застосувати
  Моя електронна адреса
  Клацнувши по кнопці "# кнопка", я даю згоду neuvoo на обробку моїх даних та надсилання сповіщень електронною поштою, як це детально описано в Політиці конфіденційності neuvoo. Я можу будь-коли відкликати свою згоду або скасувати підписку.
  Продовжити
  Заява